2733
2734
عنوان

رفیق اعصاب خرد کن

324 بازدید | 20 پست

اغا من یه رفیق دارم خودش الان سومین باره داره کنکور میده... من همون کنکور دومم انتخاب کردم و صنایع غذایی دانشگاه علوم پزشکی قبول شدم... و دیگه کنکور ندادم... دلیلشم این بود ک نامزد داشتم و رشته ی خوبی هم بنظرم میومد... میاد تو گروه مینویسه اگه واسه این رشته های چرت بود منم تا حالا ده بار یونی رفته بودم 😐😶دوس پسر داره... همشم انلاینه بعد میگه من سیزده ساعت میخونم🤦‍♀️

🤔😐😐

اگه کسی دستت رو نگرفت....                                                         دستت رو بذار تو جیبت و همچنان بی محابا به سمت                                                                  هدفت بتاز   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

زیادن اینجور آدم ها. ‌اهمیت نده 

چرا اعصابت رو خورده میکنه باهاش دوستی تو ادامه میدی

خدایا شکرت بابت همه نعمت هایی دادی . بنظرم هیچ کدوم از نعمت های خدا کوچیک نیستن فقط کافیه به نبودن همون نعمتی که فکر میکنیم کوچیکه بیشتر فکر کنیم
خب به تو چه  آنقدر کنکور بده تا کنکور دانش...  بشه  ملت بیکار فضول

حالا مگه من ب لون کار داشتم؟؟؟ 😐اون اومد تو گروه گف رشته های چرت و اینا... بعد من شدم فضول؟ عجیبه بخدا

زیادن اینجور آدم ها. ‌اهمیت نده  چرا اعصابت رو خورده میکنه باهاش دوستی تو ادامه میدی

حالا من ک کاریش نداشتم خودش این حرفو زد بعد خودشم از گروه لفت داد... زورم میاد جوابشو ندادم... هرشبم استوری منظور دار میذاره😶🤦‍♀️

2706