2733
2739

من یک بچه دارم برای دوم اقدام کردم پارسال همین موقع باردارشدم و بعلت تشکیل نشدن قلب مجبور به سقط تو بیمارستان شدم خیلی روحی خرابم کرد امسال کلیه چکابها را دادم اقدام کردم باردار شدم بعد ازمایش مثبت شد رفتم پیش دکترم سونو کرد گفت 5هفته چون گروه خونی شما منفی و همسرت مثبت و سابقه سقط داری ده روز بعد بیا ببینم جنین رشد کرده اینم بگم اسپرین 81میخورم بعد چند روز شروع به خونریزی کردم هنوز ده روز نشده بود رفتم پیششون گفتن جنین و .. رشد کرده شیاف و قرص بخور ده روز دیگه بیا چک‌کنم 

چون خونریزی داشتم امپول رگام زدم و امشب درد بسیار عجیبی داشتم فریاد میزدم تا خیلی لخته بزرگ ازم رفت دردم کمتر شد 

خیلی گریه کردم نمیدونم سقط شد با نه کسی چنین تجربه ای داشته ؟

نمیدونم شیاف و قرصی که دکتر داده را استفاده کنم اونا برای حفظ جنین بود 

مرنج ومرنجان

برو دکتر عزیزم.

مادر که نباشی بوی تن هر نوزادی برایت رایحه بهترین عطر دنیا را دارد. مادر که نباشی لبخند شیرین هر کودکی را که می‌بینی آتشی در دلت بر پا می‌شود و قهقهه خنده هر طفلی تو را تا سرحد جنون می‌کشاند اما تو مجبوری با وجود آتشی که در دلت برپاست با سرکوب تمام احساساتت خود را بی‌اعتنا نشان دهی و به لبخند کمرنگی که به صورتش می‌زنی بسنده کنی.مادر که نباشی انگار تمام ساعات روز و شبت یک رنگ دارد و تمام در و دیوار خانه‌ات برایت خاکستری است. مادر که نباشی رویاپرداز خوبی می‌شوی که در تمام ساعات روز می‌توانی رویای در آغوش گرفتن، بوسیدن، قصه گفتن و قدم زدن با کودک خیالیت را در ذهن بپرورانی و مادر که نباشی فقط می‌توانی سر بر سجده بگذاری و بگویی خدایا شکر.    ❤ خواهش میکنم باحیوانات مهربان باشید❤                       
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

عزیزم ان شاالله هنوجنین تودلت جاش امنه بگوامین

ولی من ازبارداری اولم بی خبربودم منتظرپریودی بودم ک زعفران واویشن میخوردم ک پریودشم...نگوک بارداربودم

لکه بینی شدخونریزی رفتم ازمایش دادم ک حامله بودم متاسفانه کابوس بوداون روزابرام 

بعدیه هفته دردشدیدشکم ی هفته فقط مسکن بم میدادن واصلااروم نمیشدم...تااینکه ی تیکه گوشت افتادوخلاص شدم.

2740

بنظرم سقط شده.پیش چه دکتری رفتی؟

مادر که نباشی بوی تن هر نوزادی برایت رایحه بهترین عطر دنیا را دارد. مادر که نباشی لبخند شیرین هر کودکی را که می‌بینی آتشی در دلت بر پا می‌شود و قهقهه خنده هر طفلی تو را تا سرحد جنون می‌کشاند اما تو مجبوری با وجود آتشی که در دلت برپاست با سرکوب تمام احساساتت خود را بی‌اعتنا نشان دهی و به لبخند کمرنگی که به صورتش می‌زنی بسنده کنی.مادر که نباشی انگار تمام ساعات روز و شبت یک رنگ دارد و تمام در و دیوار خانه‌ات برایت خاکستری است. مادر که نباشی رویاپرداز خوبی می‌شوی که در تمام ساعات روز می‌توانی رویای در آغوش گرفتن، بوسیدن، قصه گفتن و قدم زدن با کودک خیالیت را در ذهن بپرورانی و مادر که نباشی فقط می‌توانی سر بر سجده بگذاری و بگویی خدایا شکر.    ❤ خواهش میکنم باحیوانات مهربان باشید❤                       
الان خونریزی دارم مثل پریود اما دیشب فقط انگار کل رحمم داشت نیریخت خدا نصیب هیچکس نکن چند تا تیکه از ...

چی بگم عزیزم ولی حس میکنم سقط شده بازم دعا کن بدون دارو سقط شده وکهرت به کورتاژنرسیده .

گرنگه دارمن آناست که من میدانم شیشه راهم بغل سنگ نگه میدارد.
چی بگم عزیزم ولی حس میکنم سقط شده بازم دعا کن بدون دارو سقط شده وکهرت به کورتاژنرسیده .

وای خدا نکنه پارسال ابان کورتاژ داشتم اونموقع جنین بزرگتر بود 

مرنج ومرنجان
2706