2733
2739
عنوان

ترس از سرسره

1425 بازدید | 4 پست
سلام دوستان
دو سه هفته ایه که پسرم انگار از سرسره ترسیده. بدون اینکه هیچ اتفاق خاصی افتاده باشه. وقتی میبرمش پارک از پله ها میره بالا و دم سرسره ها وایمیسه . هر کاری بکنم نمیاد پایین. یه مدت همونجا وایمیسه و بعد از پله بر میگرده پایین!
نمیدونم چی کار کنم و چه جوری باهاش رفتار کنم که از سرش بیفته. شما تجربه و نظری دارین
مجبورش نکن بیخیالش شو خب شاید تو ذهن خودش یه چیزی شده که میترسه فقط وقتی میبریش پارک هی تشویق اش کن و بهش جایزه بده و بگو که این جایزه واسه اینه که مثل یه مرد و بدون ترس رفتی بالا رو پسرای من که این کار خیلی اثر میزاره..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بنظر من که اصلا اسم ترس رو نیار و به ترسش هم توجه نکن. خیلی عادی و طبیعی رفتار کن.
دختر منم سرسره دوست داشت ولی یهو دیگه نرفت و اگر هم میرفت رو سرسره های کوچیک و به حالت خوابیده میومد پایین. وقتی میرفتیم پارک اصلا ازش نمیخواستم بره سرسره و خودش هم نمیرفت. میرفت تاب یا الاکلنگ. بعد یه مدت کاملا خوب شد و خودش باز رفت سرسره بازی.

ترس از سرسره اتفاق وحشتناکی نیست که نگرانش باشی. یا اضطرابش برطرف میشه و میره ، یا نمیره .. بیخیال