2733
2739
مامانایی که ازقرص ضد بارداری استفاده میکنید خواهش میکنم راهنماییم کنید...
من تصمیم دارم که از قرص ضد بارداری استفاده کنم سوالم اینه که از چه روزی باید شروع به خوردن قرص کنم واینکه شنیدم بعضی از این قرصا عوارضی مثل چاق شدن دارن!!!!!!!!!!!!!
از طرفی چون پلی کیستیک هستم تازگیها پوستم چرب شده وپر از جوشای زیر پوستیییییی،میخوام از قرصی استفاده کنم که تاثیر مثبتی روی این قضیه داشته باشه چون دیدم بعضی از دکترا ی پوست برا برطرف کردن این جوشها قرصای ضد بارداری تجویز میکنند!!!!
قبلا یه 2 ماهی از قرص یاسمین استفاده کردم ولی احساس میکردم شبا درجه حرارت بدنم بالا میره.....
به نظر شما که تجربه دارید یا مثله من مشکل پوستی داشتید کدوم قرص عوارضش کمتره وروی پوست اثر مثبت میذاره،نظرتون راجع به دیان ،یاسمین و... چیه ؟؟؟؟؟؟؟
خواهش میکنم یه قرص اثربخش روی پوست که چاقم نکنه بهم معرفی کنید راستی از چه روزی باید شروع به مصرف کنم؟؟؟
یه دنیا ممنونننننننننن..........
سلام عزیزم،قرصهای ضد بارداری رو بهتره از روز 5 پری شروع کنی و تا 21 روز مصرف کنی باز صبر کنی تا پریود بشی و بعد مصرف بسته قرص بعدی رو شروع کنی،من خودم Ld مصرف میکرم یه نوع خیلی معمولی که هیچ عوارضی هم نداره،البته اینکه میگن قرصهای ضد بارداری چاق میکنن اصلا درست نیست من با دکتر مشورت کردم و گفت چون با شروع دوران قاعدگی وزن یکم بالا و پایین میره اما این قرصها به تعادل وزن وثابت شدنش هم کمک میکنه،و اضافه وزن فقط یه تصور از سوی مردمه.ان شاا... موفق باشی،سوال دیگه ای داری در خدمتم.....
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
من هم چون کیست دارم LD مصرف میکنم اگه تو اینترنت سرچ کنی می بینی همه جا نوشته چاقی و حالت تهوع و بهم ریختگی اعصاب از عوارضشه شاید یکی همه رو تجربه کنه یکی دیگه نه
من یه خورده عصبی شدم و یک ماه میخورم یه ذره هم چاق شدم همش هم به خاطر تغییرات هورمونیه جایی خوندم که نوشته بود شما سه ماه رو مثل یک زن باردار میگذرونید
ولی تموم که بشه همش درست میشه
روی پوست تاثیر بدی نداره
www.noorsazan-co.com
من یاسمین میخوردم و الان یاز بجاش اومده توی بازار...
در مورد من جز بزرگ شدن سینه ها هیچ عارضه ی دیگه نداشت البته اشتهام بی نهایت زیاد شد و مدام دهنم میجنبید...

البته یکی از دوستانم با وجود خوردن قرص باردار شده که دکتر بهش گفته خیلی از قرصها تقلبی همم داره و موقع خرید باید حواستون باشه....
من خودم امروز وقت دکتر دارم و حتما این سوالو ازش میپرسم
من در بستر دلشوره های جوانی، صدای سفید شدن موهایم راشنیدم!
2740
کلیه قرص های ضد بارداری چه ال دی باشه چه دیان چاق کننده است چون اشتها رو زیاد میکنه.......مصرف ال دی خودش بیشتر باعث بروز اکنه میشه اگه واسه پوستت میخوای دیان بخور دکتر پوست به من دیان داد........همشون عارضه دارن اما یکی شدیدتر یکی خفیف تر بستگی به میران دوز استروژنشون داره........هر چی میزان استروژن کمتر عوارض هم کمتر میشه
نشاطی که در نتیجه غم دیگران حاصل شود گناه است.....زرتشت.
من 4 ساله ازدواج کردم و حدود 3 سال مارولون میخوردم
صورتم به حدی صاف و بدون جوش شده بود که همه اطرافیانم میگفتن چی کار کردی
من فبل از استفاده از قرص اضافه وزن داشتم
و با خوردن قرص همون وزن موندم اصلا اضافه وزن پیدا نکردم
در کل خیلی راضی بودم
2706