2737
2734
سلام من یه دختر چهار ساله دارم که یکساله مهد میره از سه سالگی مهد گذاشتمش و اون موقع برام شاد بودن مهد و اینکه دخترم دوست داشته باشه کافی بود ولی الان به دلایلی می خوام مهدش رو عوض کنم یکی از دلایل هم اموزش خیلی پایین مهدش هست اموزش داره اما خیلی کم و جذاب اما می دونم اگه اینجا بمونه سال دیگه نمی تونه امتحان ورودی مدارس رو قبول شه الان براش یه موسسه زبان پیدا کردم که 4 ساعت اموزش زبان دارند و ناهار . بعد ناهار هم دلبخواهی می تونم کلاس های فوق برنامه ثبت نام کنم این برام عالیه چون الان دخترم رو دو ماهه باله می برم واقعا خسته شدم هم مهد هم باله همه اش در رفت و امدم اما اونجا بعد ساعت مهد داره هم بچه خسته نمیشه هم خودم اما مشکلی که دارم اینه که می ترسم دخترم از آموزش و زبان زده بشه . می خواستم بدونم کسی بچه اش رو چهار سالگی موسسه زبان گذاشته به جای مهد ؟ راضی بوده ؟ بچه در فشار اذیت نبوده ؟زده نشده ؟
یه چیز دیگه این موسسه زبان پله داشت ! بین دو طبقه! موکت و اینا هم نکشیده بودن رو پله . اما خوب خیلی خلوت و کم جمعیت بود که برام مهمه و امیدوارم کمتر از مهد فعلیش مریض بشه دخترم پله رو خوب خیلی وقته بلده اما می ترسم یه وقت بچه ها تو پله همدیگه رو هل بدن مخصوصا که چهار ساله ها خیلی پرتحرک و شیطون هستن و کارهای خطرناک انجام میدن
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
به نظرم بهتره اموزشش هم بیشتره چند جا را هم سوال کردم اقاقیا توسعادت اباد و رنگین کمان تو پونک . از اول مهر ماه یک کدوم انتخاب م یکنم از چند نفر خانم هایی که بچه اشون می بردن پرسیدم راضی بودن پسر من دو سال و ده ماهشه و براش یک کم زوده از مهر که سه سالش تموم میشه میذارمش کلاس موسیقی هم جدا میبرمش به نظرم بهتره شما کدوم طرف هستین کجا را سوال کردین ؟
دختر دوستم الان یه ساله میره زبان و خیلی علاقه داره.دختر منم دوماه دیگه 4 ساله میشه.منم دنبال یه مدرسه زبان خوب براش هستم.از اول تیر هم میخوام بذارمش باله و نقاشی.البته نمیدونم باله به دردش میخوره یانه؟تو 3 ماه چیزی یاد میگیره؟دختر شما به باله علاقه نشون داد؟
من سمت نیاوران و قیطریه گشتم چند جا رو دیدم و فعلا از یکی بیشتر خوشم اومده زیاد معروف نیستن رنگین کمان سمت ما فقط دولت هست که صبحش رزروی هست و یه سال باید بمونم تو نوبت اتفاقا تعریفش رو شنیدم اما من مهستان رو دیدم و جدیدا یه خانه زبان تو نیاوران که خیلی معروف نیست اما من خوشم اومد
2740
من دخترم رو اسپین بردم اوایل 5 تا 6 می بردم خسته بود اما سه تا چهار که میبرم بهتر همکاری می کنه البته اینجایی که من بردم خیلی بی نظم بود مربی دخترم بعد یه ماه دیگه نیومد دخترم خیلی دوست داشت
همکارم پسرش را گذاشته بود کلاس زبان میلاد تو شیخ بهایی الان که پسرش هشت سالش شده میره کانون خیلی راضی بود و می گفت واسه پسر ش خیلی خوب بوده البته کلاس زبان میلاد حالت مهدکودک ندره و برای بچه های 4 سال به بالا خوبه من رفتم برای پسر من خوب نیست
نه من اون خانه زبان که دیدم مثل مهد بود فضای مهدی داشت برنامه اموزشی داشت همه چی ولی به زبان انگلیسی موسیقی باله نمایش خلاق و یوگا و نقاشی رو هم میتونستی 2 تا 3 ثبت نام کنی .. که من فعلا باله و یوگا میذارمش مهدش هنرکده بود کار هنری زیاد انجام دادن نقاشی و اینا خیلی کار کرده تو خونه هم کار می کنه ! داره یه بعدی میشه فقط نقاشی کاردستی صبح تا شب !
2706