2733
2739

من تنبلی تخمدان دارم و یع خانومیو معرفی بهم کردن که داروی گیاهی میدن تا مشکلات رفع بشه و بتونم باردار بشم من اون دارو های گیاهیو خوردم الان پریود شدم امروز از بدنم به اندازه یع جیگر بزرگ از بدنم خارج شد کسی میدونه که چیه 😥

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
چرا اینچیزارو استفاده میکنین..پس دکتر برای چیه.... نکنه حامله بودی سقط شد ؟

عزیزم تحت نظر دکتر بودم ولی بی نتیجه بود دکترممو دوباره عوض کردم گفت زخم داری فریز کردم بهم ال دی داد در حالی که همه میگن ال دی خودش کیست ساز دیگه خسته شدم از دکتر حدود یک ساله که اقدام به بارداری کردم

عزیزم تحت نظر دکتر بودم ولی بی نتیجه بود دکترممو دوباره عوض کردم گفت زخم داری فریز کردم بهم ال دی دا ...

اخه اینا هم جواب گو نیستن..وقتی از دکتر کاری بر نمیاد...برو سونو متوجه میشی اون لخته چی بوده ایشالا که واسه پریودیته

من دكتر رو از دارو گياهي بشيتر قبول دارم 

من هم ۱۱ماه این دکترا منو چرخوندن حتی دکتر قبلیم معاینم نکرد دکتر جدیدی که رفتم گفت زخمت خیلی عمیق حتما باید فریز بشی ولی حالا خیلیا میگن نباید فریز میکردی چون تا بحال زایمان نداشتی خوب نیس دیگه نمیدونم چی درسته😔