2737
2734
نمی دونم چرا خدا برای اونایی که در به در دنبالش هستن دریغ می کنه و برای اونایی که دارن و نمی خوان میذاره تو دامنشون . من مونم.
محبت زیادی همیشه آدم ها را خراب میکنه گاهی آدم ها میرند نه برای اینکه دلیلی برای ماندن ندارند بلکه آنقدر کوچک اند که تحمل حجم بالای محبت تو را ندارن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سان
1392/3/6 10:10 ق.ظ

نمی دونم چرا خدا برای اونایی که در به در دنبالش هستن دریغ می کنه و برای اونایی که دارن و نمی خوان میذاره تو دامنشون . من مونم.
باهات موافقم.......هرکی حکمتشو میدونه بگه
http://lb1f.lilypie.com/F2mbp3.png
2738
من رفتم
میکرو اینجکشن انجام دادم
بد نیست خوبم نیست
اونطور که باید و شاید احساس مسئولیت نمیکنند و وضعیتت رو کامل بررسی نمیکنند
برای همه یه نسخه میپیچن
مثلا ما اسپرم فریز داشتیم واسه انتقال - به اونایی که تازه شوهرشون میخواست نمونه اسپرم بده میگفت 3 روز قبلش نزدیکی داشته باشید به ما هم همین حرف رو زد بعدا که پرسیدم دلیلش چیه گفتن برای اینکه نمونه ای که میخواد بده تازه باشه .... در صورتی که ما اسپرم فریز داشتیم و اصلا نمیخواستیم نمونه جدید بدیم....
بعدشم بعد از اینکه میکرو کردم و انتقال جنین انجام دادم و نگرفت ..... دیگه کسی پیگیری نکرد که بابا حالا جنینات نگرفتن لااقل بیا یه سونو یی آزمایشی چیزی بده ببینیم داخل رحمت اصلا اتفاقی افتاده یا نه
در ضمن چندین ماه پس از میکرو من طبیعی بار دار شدم ولی متاسفانه به خاطر استفاده از داروهای تحریک تخمک گذاری در زمان میکرو... حاملگیم خارج رحمی شد و کلی درد کشیدم و هزینه و .....
به نظر من اول همه راههای ساده تر رو انتخاب کنید اگه نتیجه نگرفتید آخر سر و برای آخرین راه حل تن به این داروها و ازمایشات و .... بدید وگرنه اگه سالم هم باشید مثل من بعدش دچار مشکل میشید
امیدوارم مشکل همه حل بشه و کسی نیاز به اینجور مکان ها نداشته باشه
خیلی سخته ...
در ضمن مشکل بزرگی که من باهاش مواجه شدم اضافه وزنم بود
در ضمن بخاطر تحریک تخمک گذاری شکمم خیلی بزرگ شده بود و هنوز که هنوزه کوچیک نشده ....
خیلی بدم میاد که شکم داشته باشم ولی متاسفانه هیچکس قبلش توضیح نداد که اینهمه اضافه وزن میاری شکمت بزرگ میشه و اینقدر عوارض داره واسه حاملگی بعدی...
ما مشکل خاصی نداشتیم الانم میتونم طبیعی باردار بشم خواستیم فقط واسه بچه دار شدن دیر نشه... اگه میدونستم یا اگه دکتراش توشی میدادن که اینهمه عوارض داره اصلا سمتش نمیرفتم.
در ضمن من از دکتراش در مورد عوارضش پرسیدم و لی گفتن هیچگونه عوارضی نداره ... شوهرم میخواست بره از دستشون شکایت کنه (بخاطر حاملگی خارج رحمم که نزدیک بود یکی از لوله هام رو از دست بدم) ولی فایده ای نداره
2706