2733
2739
من دوشنبه آز دادم بتا 315 بود بعد دوروز بتام 92 شد دکتر تشخیص بارداری خارج رحم داده. ولی هیچ قرص و دارویی نداده . گفت احتمالا داره جذب میشه خودش فقط استراحت کن کسی تجربه بارداری خارج رحم داره ؟ میشه خودش برطرف بشه یا نه ؟
***لــــحظه هـــا عــریانــنــد ،بــه تــن لــــــحظه ی خـــود جــامـه انــدوه مپــوشــان هــرگـز...***

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
میترا جون جدی ؟ عزیزم تو چیکار کردی ؟ میشه راهنماییم کنی خیلی نگرانم
***لــــحظه هـــا عــریانــنــد ،بــه تــن لــــــحظه ی خـــود جــامـه انــدوه مپــوشــان هــرگـز...***
2740
سونو رفتم گفته لوله فالوپ چپ یخورده ضخیم شده یه نمیدونم چی 12 میلی هم دیده شد الان 4 روز که تاخیر دارم
من اول رفتم دکتر خودم بهم گفت باید لاپراسکوپی بشی و ازین حرفها ،خیلی ترسیده بودم ،بعد رفتم دکتر قبلیم بهم گفت حالا که بتا شروع به پایین اومدن کرده باید درمان انتظاری رو انجام بدیم یعنی انتظار بکشیم که خودش جذب بشه،ولی بازم خطر کامل از بین نمی ره ،یعنی باید خیلی مراقب باشی و اگه مثلا شانه درد گرفتی یا رحمت یا یه قسمت از تخمدانهات یهو درد گرفت سریع خودتو برسونی به بیمارستان
خدایا به خودت سپردمش..
خییییییییییییییلی مواظب باش. نمیخوام بترسونمت. اما دختر عموم بخاطر اینکه دکترش خوب نبود رحمش را در اوردن. رحم اجاره کرد. اما ایشالا مال شما اینطور نمیشه. منظورم اینه که دنبالشو بگیر پیش یه دکتر خیلی خوب برو و مدام خودتو چک کن
در ضمن برا من خون هم توی لگنم دیده شد که خیلی خطرناکتر می شه،ولی خدا رو شکر بعد از سه ماه الان که رفتم دکتر گفت همه چی به حالت نرمال برگشته و عکس رنگی هم گرفتم که همه چی روبه راه بود،من الان باید برم ولی اگه سوالی داشتی پیام بده تا شب سر می زنم،خیلی مراقب خودت باش ولی اصلا نگران نباش
خدایا به خودت سپردمش..
2706