2733
2739
سلام
یه مشکلی برام پیش اومده یکی دائم داره آزارم میده به ناحق بهم تهمت زده تهدیدم میکنه نمیدونم چکار کنم فقط از شرش به خدا پناه بردم...میشه یه دعایی ذکری بهم بگید که از زندگیم دورش کنم :(
عزیزم نادعلی بخون
وقتی می بینم بیژن بنفشه خواه این قدر پیر شده، به حسین کعبی میگن پیشکسوت فوتبال، الهام پاوه نژاد نقش مادر بازی میکنه، میفهمم چقدر پیر شدیم Smiley
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

به نظر من لازم نیست حتما ذکری رو تکرار کنید اونم به عربی.از خدا بخواین براتون خیر پیش بیاره برای اون فرد دعای خیرکنید و از خدا بخواین به دلش بندازه که دست از اذیت شما برداره.هر روز از خدا بخواین با تمام وجودتون میتونید تو کاغذ هم از آرزویه قلبیتون بنویسید...امیدوارم خدا براتون بهترین رو پیش بیاره
من خدا را در قمقمه آب یافته ام ، در عطر پیچ امین الدوله ، در خلوص برخی کتاب ها و حتی نزد بی دینان . اما تقریباً هیچ گاه وی را نزد آنانی که کارشان سخن گفتن از اوست ، نیافته ام.

2728
2740
sousoure

1392/3/5 8:55 ب.ظ

عزیزم
یا قابض
این ذکری که حضرت عزراییل موقع قبض روح میگن آخر شب 1000 مرتبه ، خیلی راحته

ببخشید بعد این ذکر کاربردش چیه؟؟؟!!!!برای قبض روح کردنه؟
من خدا را در قمقمه آب یافته ام ، در عطر پیچ امین الدوله ، در خلوص برخی کتاب ها و حتی نزد بی دینان . اما تقریباً هیچ گاه وی را نزد آنانی که کارشان سخن گفتن از اوست ، نیافته ام.

دعای علقمه هم شر ظلم میکنه هم ظلمش رو به خودش برمیگردونه خیلی هم سند موثق داره

دقیقا یادم نیست کدوم عالم, ولی یکی از علما رو زمان رضاخان تبعید میکنن اون عالم شروع میکنه به دعای علقمه خوندن هنوز به چهل نرسیده بود رضاخان برکنار میشه و �سرش جاش رو میگیره و حکم تبعید هم کم لن یکن میشه
خدایا خودت مواظب پسرم باش
2706