2733
2739
عنوان

خسته شدم

2489 بازدید | 17 پست
سلام من دوباره اومدم .مامانای عزیز من 17 فروردین نزدیکی داشتم 26تست خون دادم منفی بود 29 پریود شدم ولی الان 7 روزه پریودم عقب افتاده البته همیشه نا منظم هست پریودم .31 اردیبهشت دوباره تست خون دادم 0 بود . :| نگرانم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عزیرم منم از وقتی که جلوگیریمو قطع کردم هر ماه عقب مینداختم حتی هیجده روزم عق انداختم ولی خبری نبود تا اینکه بعد از شش ماه رفتم دکتر بهم گفت تنبلی تخمدان داری بهم لتروزول داد که همون ماه باردار شدم
ای خدا بازم خودت هوای ما رو داشته باششششششش
2740
آره عزیزم هر ماه پرقودم عقب میوفتاد از پنج روز تا هفده هیجده روز
هر ماه بی بی چک هر ماه آزمایش تا اینکه رفتم دکتر بهم قرص داد منظم شدم و ماه بعد باردار عزیزم عجله نکن ولی اگه بازم دیدی عقب انداختی برو دکتر
ای خدا بازم خودت هوای ما رو داشته باششششششش
عزیزم حالا که دکترت نیست برو پیش یه دکتر دیگه تا ببینی مشکل از کجاست.شاید مشکل پرولاکتین بالا یا تنبلی تخمدان داشته باشی.
دکتر من کارش فوق العاده است،دکتر سولماز خفاف کنار بیمارستان ایرانمهر ساختمون پزشکان بزرگمهر،صد در صد میتونه کمکت کنه،اصلا هم نگران نباش.
http://photo.ninisite.com/Showphoto.aspx?vid=2015042612394715456 دخمل خوشگل من،لایک نداره عایا؟؟!!!!!!!
2706