2737
2734
عنوان

مبلمان استیل شیک از کجا بخرم؟

3293 بازدید | 15 پست
دوستان دختر خاله ام واسه جهیزیه اش می خواد یه مبل استیل شیک بخره.فروشگاه خاصی می شناسید!!وقت نداره خیلی بگرده،سرش شلوغه!!میشه لطفا راهنماییش کنید.ممنون میشم
تواضع گرچه محبوبست و فضل بیکران دارد نبایدکردبیش از حد که هیبت را زیان دارد
تا ۲۵ می خواد هزینه کنه!!فقط می خواد مطمئن باشه کیفیت داشته باشه!!استقبال واینا بیشتر راحتی داره استیل شیک می خواد!
تواضع گرچه محبوبست و فضل بیکران دارد نبایدکردبیش از حد که هیبت را زیان دارد
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

دلاوران چند تا مبل فروشی شیک داره میتونه بره ببینهو ضمانت هم بخواد. فقط بگو با مرد بره واگه از چیزی خوشش اومد زیاد مشتاق نشون نده، یه خورده کاسباش بدجنس هستن!!
راز عشق ورزیدن به هر کس فقط درک این جمله است
*** شاید از دست برود***
2742
به نظرم بره یافت آباد بازار مبل خلیج فارس شماره 3 فقط اونجا رو بگرده خیلی مبلهای شیکی داره.
من نه شوق رفتن به بهشت دارم و نه خوف از جهنم، برای من بهشت آنجاییست که آزادی باشد.
2738
مال یکی از اشناهامونه تو تهران پارس یه هفته است اسباب کشی کردن ولی جاشون اینجا کوچیک تره و می خوان بفروشن الان نوش ١٦ میلیونه ولی اینو میشه مفت خرید یه خال هم نداره و همیشه رو مبلی داشته واسه یه زوج پیر بوده خواستی تل میدم به پسرش تل بزن اگه من پول داشتم ازش می خریدم�

سلام به همه :)

ما پیشنهاد میکنیم قبل از اینکه برید بازار، توی سایت زیروف کالاهای مختلف از فروشگاه های مختلف رو ببینید، و اونایی که دوست دارید رو انتخاب کنید و با فروشنده هاشون تماس بگیرید. بعد برای خرید نهایی حضوری تشریف ببرید :)
برای مبلمان، هم مبلمان کلاسیک دسته بندی شده، هم مبلمان کودک و مبلمان راحتی.

2706