2737
2739
ممنون میشم کمکم کنید جون بچه هفت ماهه هم دارم میخوام نزدیک باشه
خداجونم مراقب دو تا فرشته کوچولوی ما باش
Lilypie Third Birthday tickersLilypie Pregnancy tickers
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
مامان سما جون منم مثل شما یه دادشی برای پسرم دارم و 7 ماهمه من از اول تیر پسرمو کانون کودکان برتر ثبت نام کردم شعبه پونک تو سایت شعبه هاش هست البته از 4 سال میگیرن اما چون پسر من شهریور 4 سالش میشد قبول کردن به روش فونیکس کار میکنن یعنی از اول خوندن و نوشتن همه رو با هم دارن اما آروم آروم طوری که به بچه فشار نمیاد پسر من اصلا مداد به دست گرفتن بلد نبود الان ترم 2 شروع شده خیلی خوب مداد بدست میگیره البته هنوز خیلی خوب نمینویسه اما همین که مداد بدست گرفتن رو یاد گرفته کلیه و بیشتر خط چین میکنن و بچه روشو میکشه فعلا نوشتن و خوندن اعداد رو یاد دادن که الان پسرم خیلی خوب اعداد رو میتونه بخونه مثلا میپرسم ساعت چند میگه 3 یا 5 و خلاصه خوب بوده رنگها رو هم کامل یاد گرفتن با چند تا میوه و حیون و اعضای صورت
کارگاه مادر و کودک برگزار میکند: برگزارى کلاس هاى خلاقیت و بازی درمانی ،مفاهیم ریاضى و علوم مخصوص کودکان ا تا ٥ ساله ، همراه با مربی روانشناس کودک ، طى ٨ ترم برگزارى کلاس هاى زومبا ى مادر و کودک براى سنین ٤ سال به بالا برگزارى کلاس هاى شناى مادر و کودک براى ١ سال به بالا در منطقه های یوسف اباد، تجریش ، الهیه و شروع ترم جدید"" مرداد ماه "" کلاسهای اموزش شنای مادر و کودک در شعبه تجریش برای هماهنگی و اطلاعات بیشتر 09355665664 ٠٩٣٥٥٦٦٥٦٦٤ https://www.facebook.com/groups/480515372080188/
2740