2737
2734

چندین ساله سرفه میکنم..اویل فقط سرفه خشک بود و الان خلط سفید دارم..کسی متخصص الرژی خوب یا کلینیک خوب برای درمان سراغ داره؟؟

حال همه ما خوب است..اما تو باور نکن.

بیمارستان مسیح دانشوری،مامان من میرن کلینیک اونجا،خیلی خدارو شکر خوب بوده دکتراشون

صدای برفو دوست دارم,آره برف صدا داره,مثل صدای روزایی که میگذرن,یه خروار برف میشینه با اون بیصداییش,یه عالمه روز و شب از سر میگذرونیم با اون بیصداییش........تو بمونی آخرش برام,,,تو بمونی برفو دوست دارم.... 

فقط سرفه داری یا آبریزش و خارش بینی هم داری؟ عطسه نمیزنی؟

زندگی یه جاهایی سخته یه جاهاییش آسون توی آسوناش بیخیال سختاش نشو و واسش برنامه داشته باش و توی سختاش واسه آسون شدن و خوب کردن حالت تلاش کن. هر دوش میگذرن. زندگی همینه یه سفره باید از مسیر لذت ببری نه اینکه به فکر رسیدن به مقصد باشی. توی مقصد فقط باید از قطار زندگی بری پایین و سفر تمومه. یادت باشه زندگی چه خوب چه بد اونی که بتونه طعم زندگیشو تا پایان سفر شیرین نگه داره برنده اس و تنها کسی که میتونی این شیرینی رو تا پایان برات حفظ کنه خودتی و بس.نه مادرو خواهرو بستگانو حتی همسرت. چایی نبات زندگی خودت باش😊🙃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بیمارستان مسیح دانشوری،مامان من میرن کلینیک اونجا،خیلی خدارو شکر خوب بوده دکتراشون

اونجا رو نشنیدم..دکتداش خوبن؟؟ برای درمان سرفه های وحشتناک میخوام ..کلینیک صبا رو تو نت خیلی ازش تعریف میکنن نمیدونم راستِ یا نه؟

2728
فقط سرفه داری یا آبریزش و خارش بینی هم داری؟ عطسه نمیزنی؟

به خودی خود که ابریزش ندارم ولی اینقدر سرفه میزنم که دیگه اب از چشم و دماع و همه جام میاد..سرفه هامم صدا داره ولی خلط سفید دارم..گلومم انگار مار نیش میزنه

به خودی خود که ابریزش ندارم ولی اینقدر سرفه میزنم که دیگه اب از چشم و دماع و همه جام میاد..سرفه هامم ...

حتما برو دوست من تقریبا علائم تورو داشت هی گفت میرم حالا. گفتیم برو شاید آنفولانزا گرفتی گفت فقط سرفه دارم بعید میدونم رفت دکتر بهش گفت آسم داری. حالا نمیخواست بره با حرفای ما ترسید رفت. تو هم زود برو اگه خدایی نکرده آسم باشه زود اقدام کنی تا حاد نشه. من خودم حساسیت دارم لامصب خیلی بد میشه زده بود به گوشم متخصص حلقو گوش رفتم گفت مشکل تو عفونت نیست تو حساسیت داری بهم داروی حساسیت داد لامصب میگیره به همه جا میزنه به منم دکتر گفت حواست به خودت باشه وگرنه حساسیتت به آسم تبدیل میشه. حتما برو زود دکتر. توی نت نوبت گیری های آنلاین هست واسه دکترا. بری توی سایتش کلی دکتر خوب معرفی میکنه که مردم نظر نوشتن برو یکیشو انتخاب کن خواستی میتونی آنلاین همونجا نوبت بگیری.

زندگی یه جاهایی سخته یه جاهاییش آسون توی آسوناش بیخیال سختاش نشو و واسش برنامه داشته باش و توی سختاش واسه آسون شدن و خوب کردن حالت تلاش کن. هر دوش میگذرن. زندگی همینه یه سفره باید از مسیر لذت ببری نه اینکه به فکر رسیدن به مقصد باشی. توی مقصد فقط باید از قطار زندگی بری پایین و سفر تمومه. یادت باشه زندگی چه خوب چه بد اونی که بتونه طعم زندگیشو تا پایان سفر شیرین نگه داره برنده اس و تنها کسی که میتونی این شیرینی رو تا پایان برات حفظ کنه خودتی و بس.نه مادرو خواهرو بستگانو حتی همسرت. چایی نبات زندگی خودت باش😊🙃
حتما برو دوست من تقریبا علائم تورو داشت هی گفت میرم حالا. گفتیم برو شاید آنفولانزا گرفتی گفت فقط سرف ...

ممنونم..من شهرستانم دکترای زیادی اینجا ها رفتم ولی داروهاشون فقط برا یه دوره خوبه متاسفانه..دکتر فلاح پور رو توی نت خیلی تعریفش میکنن.

دکتر صبا عرشی مادرم آسم شدید داشت اکثر دکترهای الرژی و عفونی رو رفتم به جرات میتونم بگم کار درستترین دکتر هستند و یکم بداخلاقن خوب باتوجه به سنشون و کارشون که زیاده بنظرم طبیعیه ولی بی برو برگرد تشخیص میده و درمان میکنه وقت دادنش هم سخت نیست منشیه خیلی خیلی مهربونی هم دارن که باادم راه میاد واقعن

2740
اونجا رو نشنیدم..دکتداش خوبن؟؟ برای درمان سرفه های وحشتناک میخوام ..کلینیک صبا رو تو نت خیلی ازش تعر ...

اون ک ما راصی بودیم،ریه و آسم هست

صدای برفو دوست دارم,آره برف صدا داره,مثل صدای روزایی که میگذرن,یه خروار برف میشینه با اون بیصداییش,یه عالمه روز و شب از سر میگذرونیم با اون بیصداییش........تو بمونی آخرش برام,,,تو بمونی برفو دوست دارم.... 

واااای منم هم هیمن مشکل رو داشتم تو فصل بهار که بیشتر شدت میگیره. هیمشه میرم پیش دکتر محبوبی اسکویی تا خوب بشم امسال به خاطر وضع کرونا مجبور شدم این جوری با این لینیک که خودش بهم داده بود مشاوره غیر حضوری انلاین بگیرم میشینیم تو خونه با همون میزان پول ویزیت وهمون شرایط نوبت حضوری . وزیت میشم. الان هم خداروشکر بهتر شدم/خداخیرشون بده کار مردمو راحت می کننhttps://mavarateb.com/doctor/دکتر-یعقوب-محبوبی-اسکویی

2706