2733
2739
بچه ها هیچ وقت ضعفتو نو به کسی نگید
5سال نازایی دارم به بهترین دوستم گفتم در جریانه کاملا
حالا زدو دوستم حامله شد ماه پیش یعنی دقیقا زمانی که من زیفت کردده بودم و منتظر
اون طبیعی حامله شد خوب؟بعد هفته پیش سقط کرد
الان با شوهرم رفتم سر سلامتیش میگه حالا دیگه مثل هم شدیم تو از اولم ناراحت شدی من حامله شده بودم
وای خدا غم نازایی غم این حرفا

حال بدی دارم اصلا نمی تونم ببخشمش
اخه جالبه که میگفت برم دکتر حساس شدم
آخه من چرا باید ناراحت باشم اون حامله شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چه دوست بدی
مرد که تـــــــــــو باشی زن بـودن خـوب است .. از مـیان تمام مذکرهای دنیـا ... فقط کـافیـست پــای تــــــــــو در میان باشـد .. نمیدانی برای تـــــــــــــــو خانوم بودن چه کیــــفی دارد ..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
گلاویش جون راست می گی حامله میشن بهت نمی گن فکر می کنن حسودی چششو می کنی بعضیا انقدر نفهمن آخه چرا باید از بچه دار شدن شما ناراحت بشیم همونی که یه آب گندیده و تونسته واسه تو بچه کنه واسه ما هم می تونن من که میترم به کسی تیکه بندازم نمی دونم اینها خدا رو نمی بینن
خدایا من به وعده های تو ایمان دارم و مطمنم روزی فزرندی هم به من میدی من 4 ساله انتظاز کشیدم تو خودت گفتی ان مع العسر یسرا.منتظر آسونیم دیگه طاقت سختی ندارم
2740
عزیزم به دل نگیر لطفا
سقط آدم رو خیلی داغون میکنه ، حتی اگه بعد از سقط بزنه کسی رو از قصد بکشه دادگاه ، قتل عمد محسوبش نمیکنه
الان اون ناراحته
البته شما هم حق داری و در این باره حساسی
اتفاقا همین دل شکسته به بچه میرسه منم نی نی میخوام 3 ساله مامانم بعد 7 سال من و آورده البته اون موقع ها دنبال درمان نرفته میگه یه بار یکی دلم و سر بچه بدجور شکوند همون شب دعا کردم آخر ماه فهمیدم حامله ام
خدایا من به وعده های تو ایمان دارم و مطمنم روزی فزرندی هم به من میدی من 4 ساله انتظاز کشیدم تو خودت گفتی ان مع العسر یسرا.منتظر آسونیم دیگه طاقت سختی ندارم
gelavish جان ناراحت نباش حتما ناراحت بوده این حرفو زده
شما اخلاق دوستتو میشناسی اینطور دوستی بوده؟چون گفتی بهترین دوستت بوده
زندگی به من یاد داد.... اگر قضاوت نادرستی در مورد کسی بکنم دنیا تمام تلاشش را میکند تا مرا در شرایط او قرار دهد تا به من ثابت کنددر تاریکی همه ما شبیه همدیگریم...
2706