2737
2734
عنوان

نی نی دار شدن یاس نقره ای

2759 بازدید | 8 پست
سلام ،بالاخره نی نی منم ناز و کنار گذاشت و اومد تو دل مامانش،
راستی من یه آیه قرآن و دعا بستم به کمرم که اونم موثر بود .هر چند که همه چیز خواست خداست.
یه سوال :من 4 روز قبل پری بی بی چک و آزمایشم مثبت شد و بتام 200 بود،احتمال داره دو قلو داشته باشم؟
انشاا... خدا همه حاجت مند ها رو به خواستشون برسونه. الهی آمین
وَ إِذَا سَأَلَکَ عِبَادِی عَنِّی فَإِنِّی قَرِیبٌ أُجِیبُ دَعْوَةَ الدَّاعِ إِذَا دَعَانِ فَلْیَسْتَجِیبُواْ لِی وَ لْیُؤْمِنُواْ بِی لَعَلَّهُمْ یَرْشُدُونَ(186) آپلود عکس رایگان و دائمی
تو صفحه قبل گفتم رعنا جان. چند تا لخته خون خیلی کوچولو
وَ إِذَا سَأَلَکَ عِبَادِی عَنِّی فَإِنِّی قَرِیبٌ أُجِیبُ دَعْوَةَ الدَّاعِ إِذَا دَعَانِ فَلْیَسْتَجِیبُواْ لِی وَ لْیُؤْمِنُواْ بِی لَعَلَّهُمْ یَرْشُدُونَ(186) آپلود عکس رایگان و دائمی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حتما،انشاا... که همه چی خوب باشه و جای نی نیت راحت باشه
2742
ممنون حکیمه جان ،میدونستم نی نی تو دلت داری با ارکان بهت سخت نمیگذره؟
انشا ا... دخملت صحیح و سالم و تپل به دنیا بیاد
2740