2737
2734
سلام دوستان
من میخواهم واسه سیسمونی یکی از این دوتا وسیله رو بخرم. گهواره مارک روبا که سه کاره هستش و به تخت مادر متصل می شه یا پارک همون مارک. از کسایی که اطلاعات دارن خواهش می کنم راهنمایی کنن. ممنون
Lilypie Second Birthday tickers
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

بستگی به شرایط خودت داره مثلا من اتاقم تخت پارک جا نمیشد گهواره روبا گرفتم خیلی خوب به تخت وصل میشد میشد بجه رو دید راحت شیرش داد گذاشت سرجاش بعدش بزرگتر شد جدا کردم و گهواره اش رو وصل کردم تکون میدادم میخوابید قبلش چرخ رو وصل کرده بودم ظی روز میبردم تو هال راحت و بی دردسر و بعدش هم سرویس خواب توش هم خیلی خوب بود راضی بودم ولی نهایت تا 6 ماه استفاده میشه و اون استفاده که میگن صندلی میشه به نظر من به دردر نمیخوره چون خیلی قابل استفاده نیست و صندلی جون داری نمیشه من جمعش کردم ولی خوب جمع و جور و خوشگله خیلی هم کاربردیه تو ماههای اول .ولی تخت پارک میتونی بعدا بچه رو بزار ی توش بازی کنه و پارک بشه براش که من دوست نداشتم و ندارم کاملا سلیقه ایه و بستگی به شرایط و جات داره ضمنا تخت پارک رو باید براش سرویس خواب بگیری .روبا تشک پتوی سبک خوشگل بالش پشه بند البته دلکوی و نصفه (: داره من هنوز دارم پتو و بالشش رو استفاده میکنم روکش همشون هم نخیه و جدا میشه وراحت شسته میشه جعبه های زیرش رو هم اسباب بازیهاشو ریختم بازی میکنه ولی من گاهی تخت پارکهایی می بینم دلم غش میره مثلا تو هتل برای پسرم تخت پارک گذاشته بودن دیدم هنوز توش جا میشه ولی چون عادت نداشت تا میزاشتم توش دادش میرفت هوا ولی بچه هایی دیدم خیلی خوب توش بازی میکنن
فروش اجناس آلمان پوشاک چهارفصل زنانه مردانه و بچگانه آدرس تاپیک http://ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=1100683&postID=43084887
2742