2733
2734
قاعدتا طفلکی پدر و مادرم
بچه رو یکی دیگه میسازه و به اسم خود میزنه یه مشکلی هم بعدها پیش بیاد بچه مال خونواده پدریه ولی همه خرج و گرفتاریهاش با خونواده مادریه
آسمان با دیگران صاف است و با ما ابر دارد |
می شود روزی صفا با ما هم اما "صبر" دارد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بستگی داره به شوشو اگه بگه همشو خودم میگیرم عالیه
اگه بگه نصف ما بگیریم نصف مامانت اینا بد نیست
اگه بگه همشو مامانت اینا بگیرن خیلی بده
ولی به نظر من این تخنم رو باید تو دهنشون بشکونی که بچه ماله ماست.دوست دارم دوتایی باهم بریم بخریم با این قیمنهای وحشتناک بیچاره مادرزنا
2738
من هنوز بچه ندارم ولى به شوهرم گفتم بچه ى ماست به خانواده ى من ربطى نداره
طفلى ها نه که جهیزیه ندادن نه که کلى زحمت نکشیدن
والا خانواده شوهر هیچى رسم ندارند اماخانواده ى دختر باید به همه رسم و رسوم پایبند باشه
بدترين حالت ماجرا اين است كه طاقتمان تمام شود و به روي خودمان نياوريم و تا زمان مرگ ادامه دهيم خيلي ها اينطور زندگي ميكنند دست انداز كم طاقتي را رد كرده اند و افتاده اند توي سرازيري عادت ...اوريانا فالاچي
آره به قول کوکی هر چی رسمه مال خونواده دختره رسمهایی که مربوط به خونواده پسر بشه دمده شده و مال دهاتی هاست
آسمان با دیگران صاف است و با ما ابر دارد |
می شود روزی صفا با ما هم اما "صبر" دارد
من خانوادم خریدن دستشون درد نکنه هنوز هنوزه هم کلی وسایل برای پسرم که 3 سالش شده میخرن من تا الان هم لباس نخریدم شاید فقط چندتا لباس تو خونه
همش میرن مسافرت خارج از کشور و کلی لباس و اسباب بازی میارن براش البته پسرم هم خیلی خوش شانسه فعلا تک نوه است و خاله و دایی مجرد داره که همه عاشقشن
اما دوست داشتم شوهرم هم کمی براش خرج کنه تا قدر عافیت رو بدونه
2706