2733
2739

سلام بچه ها میشه تجربیاتتون رو در مورد لیزر بگید که تو زشت کدوم مرکز پیش کدوم دکتر رفتید 

راضی هستید یا نه

مخصوصا لیزر بیکینی 

دستگاهتون چی بوده ؟قیمت چند؟ ایا اون مرکز دستگاهش با پوست تماس داشته !؟سری دستگاه عوض میشده یا نه؟؟

کلا نحوه ضد عفونی و رعایت ایمنیش به چه صورت بوده 

چون من خیلی میترسم از تمیز نبودن و اینا

❌لطفابخاطر طولانی بودن نام کاربریم ریپلای نکنید

فقط اسمت

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
توت فرنگی چرا کم میای سایت عزیزم ؟؟؟قدیما بیشتر میومدی سایت

اره دیگه الان بچه های قدیمی نیستن کسی رو‌نمیشناسم غریبی میکنم🙃راستش وقتشم نیس دیگه

سلام توتی جون... من هنوز گاهی سر میزنم.. چند نفر دیگه از قدیمیها هم میان... خودت چطوری؟ چه خبر؟ گ ...

سلام سامیت جون خوبی عزیزم والا دیگه اینجا هیچکی رو نمیشناسم خیلی کم میام  و چراغ خاموش خخخ😬خوبم میگذره  تو‌ چطوری ؟🥰

سلام سامیت جون خوبی عزیزم والا دیگه اینجا هیچکی رو نمیشناسم خیلی کم میام  و چراغ خاموش خخخ😬خوب ...

اره منم زیاد کسیو نمیشناسم ...چندتا از کاربرهای قدیمی گاهی آنلاین میشن....جدیدها رو هم نمیشه شناخت چون هم خیلی زیادن..هم هرماه کاربری عوض میکنن...

چه خبر از دانشگاه؟؟ مامانت چطوره؟؟

خودت روبراهی؟؟

حرفتو بصورت ناشناس بهم بگو. https://harfeto.timefriend.net/17124006419150
2706