2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مامنم منو با یه بنده خدایی خیلی مقایسه میکرد منم اصولا هر زمان با کسی مقایسه بشم از اون شخص بدم میاد و کلاااا حس بدی پیدا میکنم بهش. امروزم دوباره این اتفاق افتاد و من شب که داشتم برمیگشتم خونه ناخوداگاه ذهنم درگیر اون شخص شد خیلیم تیپ زده بودم.. تو راه پله تو دلم گفتم ایش اصلا اونو چه به من... خیلی افاده دار داشتم با خودم فکر میکردم یهو با همون ژست از دماغ فیل افتادگیم پام پیچ خورد وسط راه پله کله پا شدم شانس اوردم کسی نبود. فک کنم اه طرف منو گرفت
خدایا همون که تو میخوای درسته. ولی یکمم اونو که من میخوام به خوشی قاطیش کن. آمین..... 🙏🙏
2738
چندوقت پیش بابام برای کاری قرار بود بیاد دم خونمون,از اونجا که خونه ما توی مسیرش بود وبابام عجله داشت به من گفت بیا سرکوچه فلان ساعت,,,,من هم باعجله مانتوم را از روی بند برداشتم وپوشیدمو رفتم سر کوچه,کوچه ما به خیابون اصلی میخوره,دم خیابون دیدم همه یه جوری نگام میکنن,پیش خودم گفتم اون خانمه از مدل مانتوم خوشش اومده,اون دختره به قشنگی هیکلم حسودی میکنه,اون پسره حتما هیزه چشم چرونه که نگا میکنه,,,,بااین تصورات منتظر بابام بودم وقتی بابام اومد گفت دختر این چیه به مانتوت؟؟؟وقتی برگشتم دیدم یه لنگه جوراب شوهرم با گیره لباس به پشت مانتوم گیر کرده خلاصه هم خندم گرفته بود هم مردم از خجالت تو خیابون!!!!!!!
من به دستان خدا خیره شدم خدا برایم معجزه کرد
2706