2737
2739
الان نزدیک سی ماهشه هرچی میبرم دستشویی یا لگن جیش نمیکنه نیم ساعتم شده ولی جیش نمیکنه الان 1ماهه ولی تو اتاق جیشش و راحت میکنه دعواش میکنم فایده نداره تشویق میکنم فایده نداره جایزه هیچی اثر نداره کسی بچش انقدر مقاوم بوده؟ من که خل شدم
گاهی بیخیال میشم یک هفته بعد میبینم بازم همونه . خودش تا من میرم دستشویی میگه منم جیش کنم میشینه ولی خبری نیست حتی آب رو پاش میریزم که احساس جیش کردن پیدا کنه بازم نمیکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدا صبرت بده خواهر دختر من که هنوز به اون سن نرسیده اما بچه خواهرم اینجوری بود ،دمار از روزگار مامانش درآورده بود چون ترس اینو داشت نکنه دسشویی کنه همش میگفت جیش دارم از صبح تا شب تو دسشویی بود آخرش هم تو خونه میکرداما با توالت فرنگی پلاستیکی درست شداول میذاشت تو خونه کارشو رو اون بکنه بعد کم کم عادت کرد تو دسشویی میکرد
همه روز برندارم سر ازین خمار مستی....که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی
2742
لگنش را بذار کنار اتاق جایی که فرش نداشته باشه و جلوش تلویزیون باشه. خودت هر 2 ساعت بشونش سر لگن و براش کارتون بذار . درضمن من پسرم را نزدیک 3 سالگی از پوشک گرفتم. خودم میدونم دیر بود ولی خب قبلش همکاری نکرد و خدارو شکر هیچ جا را هم نجس نکرد
من پسرمو نوزده ماهگی از پوشک گرفتم اصلا خونه کثیف نشد. خودم سر یه ساعتهایی میبردم دستشویی مشغولش میکردم اونم کارشو میکرد خدا رو شکر اذیت نکرد. به نظرم هر چه زودتر باز میشن مقاومتشون کمتره و زودتر یاد میگیرند.
حراج کردم شدید کیف و کفش چرم زنانه بدو بیا http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=942894&PageNumber=1
ممنون از راهنماییتون کیمیا وای اینم اینجوریه خیلی عذاب میده. مامان آبتین جون حتما این کارم میکنم ببینم شوک خوش به حالت من گفتم عقلش برسه بگیرم که بدتر شد فریبا حرص نخور بارداری عزیزم ایشالا درست میشه
از 18 ماهگی شروع میکردی خیلی بهتر بود.حالا هم هرنیم ساعت ببرش دستشویی تو مرحله اول خودت سرپاش بگیر و مدام هر 15 دقیقه یکبار بهش بگو هروقت جیشت گرفت به مامان بگو.فعلا از جیشش شروع کن.وقتی جیش یادگرفت بعد پی پی کردنم یاد میگیره
2740