2733
2734
جناب آقای علاء الدینی ؛ مسئولین محترم سایت
با سلام

الان دو روز هست که تاپیک تیر 87 حذف شده است . اول اعضای این تاپیک فکر کردیم که حتما تاپیک های کلی 87 را حذف کردید ولی بعد مشخص شد که فقط مال ما حذف شده !!!
چرااااااااااااااا؟
واقعا این نی نی سایت چرا اینطوری شده ا ؟
هزار تا تایپیک مزخرف میزنند حذف نمیشه اونوقت تایپیک بی حاشیه ما رو حذف می کنید ؟

لطفا پاسخ بدید
بی تو برای من ، فردا پراز غمه / بی تو هوا پسه ، دنیا جهنمه
البته لازمه که بگم علامت تعجب هائی که در عنوان تاپیک گذاشتم ؛ برای فرانک عزیز نیست بلکه برای کلمه حذف هست .

در ضمن این تاپیک تا بحال هیچ پست نامناسب یا نوشته ناپسندی نداشته که تذکر هم داده باشند !

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2742
پریسان عزیز
ما پریروز داشتیم

حالا یعنی چی که این کار رو کردند ؟!
مسخره است . اقلا قبلا یه اطلاعی چیزی . مگه ما عضوهای قدیمی نیستم ؟
چرا باید اینطوری برخورد کنند ؟
2740
به همین دلایل مسسخخره این سایت هست که آدم رغبت نمیکنه بیاد تو این سایت ظاهرا مدیریت این سایت به افراد تازه وارد /که جز حرفای خاله زنکی و بهم ریختن ذهنیت الفراد کاری بلد نیستن بیشتر بدرد این سایت و مدیرش میخورن . تابیکی که 4 سال خاطره داشتیم جاشو داده به تابیکای تکراری و خاله زنکی . دیگه رقبتی واسه اومدن تو سایت واسه آدم نمیمونه متاسفم واسه این تصمیم گیری غیر منطقی چطوره که کلی تابیک تکراری و غیر ضروری سر جاشون موندن هنوز. ااه حالم از این مدیریت بهم میخوره دکتر رضوی اشتباه کرد که سمتشو بدون در نظر گرفتن صلاحیت به دیگری واگذار کرد اعصابم خورد شددددددددددد

چقدر قدیمی

#ایران_زمین.       "نخستین گام برای از میان برداشتن یک ملت، پاک کردن حافظه آن است. باید کتاب‌هایش را، فرهنگش را و تاریخش را از بین برد. بعد کسی را گمارد که کتاب‌های تازه‌ای بنویسد، فرهنگ تازه‌ای جعل کند و تاریخ تازه‌ای بسازد...”.ملت هارا از تاریخشان دور نگه دارید در این صورت راحت کنترل میشوند. تاریکاندیشان می‌خواهند زنان را درسیاهینگه دارند ؛آن‌ها ازروشنشدن ذهن زن می‌ترسند؛چون می‌دانند زن بداند، به کودکش هم یاد خواهد داد ... *من خود اندوهگین نیستم اندوه عالمم، سرزمینی در سینه ام گریه میکند*هیچ کدامتان جرات نداشتیدهمرنگ جماعت نشوید !برای گذراندن یک روز،چقدر زوال روح لازم داشتید،  چقدر دروغ، دولا راست شدن ،دستمال به دستی ،زبان ریزی و نوکر مآبی ! -ویرجینیا وولف

چه گردو خاکی اینجارو گرفته🧹🚿

مو زه ایل بختیارُم💪 من دنیا مو دیارُم🌏 بخدا جونمه ایدوم💞 مو به پای هفت و چارُم 🖇مو بووم شاهنامه خونه📖 دا که مو شاه زنونه💫 مو ددوم ز نسل مریم👸 مو گگوم ز کدخدونه🤴 تاته زام فرز و دلیره 💖دل خورزای مو شیره 🦁مو هالوم زه گپ گپونه🌷 مو کوکام جوره امیره ⚘️⚘️
2706