2737
2739
من تازه وارد ماه سوم شدم دو هفته دیگه میرم سونو به فامیل نگفتم فردا شب مهمونی هست همه جمعا منم دو کیلو چاق شدم موهام رنگ نکردم چیکار کنم؟ میخواستم بعد سونو بگم که از نظر سلامت جنین خیالم راحت بشه شما بگید چیکار کنم که بعدا نگن دروغ گفت؟
چیز نگوولی اگه پرسیدن راستشو بگو بعدشم خیلی واضح نگو بگو هرچی خدا بخواد دروغم نگفتی
شما حق ندارید از طرف مقابلتون انتظار داشته باشید که گذشته نداشته باشه  ... ‏اما این حق رو دارید که وقتی باشماست گذشته رو تموم کرده باشه
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

سلام دوستان منم نگفته بودم رفتم عروسی یک هفته پیش قبل ماه رمضون نگفتم ولی خاله شوهرم نگاهم کرد فهمید و پرسید ما هم گفتیم اره یه دو ماهی هست الان هفته 16 هستم عزیزم نگی هم قیافت داد میزنه میفهمن
2728
اگه بپرسن چرا موهات رنگ نکردی بگم حامله هستم. آخه به مادر شوهر و خواهر شوهرم گفتم به هیچ کس نگن اون بیچاره ها هم ضایع میشن چون خاله شوهرم کلا از وقتی میبینتت سوال پیچ میکنه حالا از دستت خواهرش ناراحت میشه میگه به من نگفتی
نه عزیزم تا کسی نپرسیده نیاز نیست جار بزنی پرسیدن بگو اگه خدا بخواد بله باردارم خودم هم دیر متوجه شدم گفتم برم سونو بعد میگم به اشناها همین همه همینطورن منم خودم نگفتم تا دو هفته پیش
2740
منم حالا سر کارم نگفتم البته من معلمم محیط کارم مرد نیست مردا زودتر متوجه میشن ولی همکارام نفهمیدم من تو سه ماه بودم ویار بد ولی کسی نفهمید تا خودم این اواخر برای برنامه سال بعد که نمیام گفتم بهشون
کلا خیلی نگران نباش کی بدونه کی ندونه اطرافیان هر چی دیرتر بفهمن بهتر خودت مهمی بی خیال اونا هم دیر یا زود میفهمن بس که کنجکاون خواهر شوهرای من حتی به مادرشون که مادر شوهرم باشه نگفتن چون میگفتن تلفن دست میگیره به همه میگه تا معلوم نشده نمیگیم بهش البته خیلی پیره واسه همین تا دو هفته پیش بهش گفتیم
والا منم نمیدونم وزنم خ زیاده یا طبیعیه قبل بادراری 59 کیلو بودم الان که هفته 16 هستم 62 کیلو ام نمیدونم خ زیاد کردم بدم میاد چاق شم کلا لباسهام از سایزم خارج شده واسه عروسی مجبور شدم لباسی که نوز یک بارم نپوشیده بودم را گشاد کنم ناراحت کننده است
وقتی وارد هفته دوازده شده ویارت خوب میشه من دقیقا تا هفته دوازده حالم از خوردنی ها و بوی غدا به هم میخورد تلخی و ترشی دهن داشتم خوشبختانه خوب شد ترشی دوشت داری یا شیرینی بهاره جون؟
2706