2737
2734
سلام دوستان
اگر کسی ادرس یا تلفنی داره بهم بده ممنون میشم دیگه نمیتونم تحمل کنم شش ماهه بدنم کهیر میزنه
باید از شهرستان بیام اگر کسی راهنمایی کنه مراحل کارشون چیه و معمولا چقدر طول میکشه و اینکه اصلا موثره یانه ؟یه اطلاعات کلی بهم بدین ممنون میشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
وای مارال جان منم یه 7 ،8 ماهی هست که به این بیماری مبتلا شدم میشه در مورد جزییاتش بنویسی. من خودم احساس میکنم از مواد شوینده است ولی دکتر میگه از تغذیه است من بعد از نزدیکی هم(با کاندوم) کهیر میزنم همه قسمت های بدنم دکتر میگه ربطی نداره
سلام دوستان
بخشید چند وقت نبودم من رفتم کلینیک آلرژی ولی متاسفانه فایده ای نداشت چون میگفتن کهیر واکسن نداره و فقط
سیتریزین بهم دادن که اونم فقط کنترلش میکنه نه درمان تا قطع میکنم مجددا همه علائم کهیر برمیگرده
واقعا اسیرم کرده خصوصا شبا بیشتر اذیتم میکنه بیشتر خارش شدید جوری که سطح پوست به حد بسیار زیادی داغ میشه و مجبورم میکنه بخارونم بعد هم تمام منطقه قرمز میشه و ردی که خاروندی ورم میکنه و تا یه ساعت ورم و ردش باقی میمونه خارشش واقعا اذیت کننده هست وحتی داخل چشم و گوش و زیر بغل و کشاله های رون و سطح سینه و حتی ناحیه تناسلی رو هم در برمیگیره
2740
من الان حدود شش ماهه باهاش درگیرم و خیلی اذیت شدم سه دوره هم دارو مصرف کردم هیدروکسی زین و
سیتریزین و تله فاست ولی فقط زمانی که مرف میکنم خوبه تا قطع میشه عین روز اول میشم
دارو هام اذیت میکنه و تمام ترشحات طبیعیه بدنم رو خشک کرده و گلوم شدیدا خشک میشه و سرگیجه بهم میده
خواهش میکنم اگر کسی درمانی براش میدونه راهنمایی کنه ممنونم
ریحان جان شما تو این مدت چه درمانی استفاده کردی ایا الان بهتر شدی ؟
به نظر من هم از مواد شوینده هست و هم از باد وخاک وآب وهوا و هم تغذیه که البته مهمتر از بقیه هست و باید
چیزهایی که اذیتت میکنه رو مصرف نکنی مثلا من خودم موز- گوجه فرنگی -کاکائو وشکلات -آجیل -شیرینی-ادویه وفلفل بیشتر اذیتم میکنه بعضی وقتهام هیچیم نخورم بازم میزنه
منم خیلی کهیر می زنم 8 ماهه دوباره شدید شده. درمانش چیه؟
مارال جونم منم دقیقا مثل شما هستم. داغونم. منم کلینیک آلرژی رفتم همین رو گفت.
دکتر گیاهی هم رفتم خیلی خوب شدم تا اینکه یک دوماهی داروهاش رو نخوردم و دیگه بادکش نکردم آخه خیلی هزینش زیاد شده بود. کم کم شدم مثل قبل.
راهی پیدا کردی به من هم بگو. نمی خوام دارو شیمیایی بخورم. نمی خوام موقت خوب بشم.
هستی من پارسا و پارمیس
من هم 1 سال و نیمه کهیر میزنم..هیدروکسی زین.آپو سیتریزین و تله فست هم خوردم اما به محض اینکه قطع می کنم همون میشه..البته الان 10 روزه حجامت کردم یک کمی بهتر شدم..اگه کسی راهی پیدا کرد برای خوب شدن کامل لطفا بگه...البته آزمایش کامل هم دادم هیچ مشکلی ندارم.
2706