2737
2739
سلام دوستان
اگر کسی ادرس یا تلفنی داره بهم بده ممنون میشم دیگه نمیتونم تحمل کنم شش ماهه بدنم کهیر میزنه
باید از شهرستان بیام اگر کسی راهنمایی کنه مراحل کارشون چیه و معمولا چقدر طول میکشه و اینکه اصلا موثره یانه ؟یه اطلاعات کلی بهم بدین ممنون میشم
مارال جان من سال 82 یا 83 بود که بدنم شروع کرد به کهیر زدن خیلی دردناک و سخت بود از درد شبها ازخواب پا میشدم و تا صبح گریه میکردم و فکر میکردم دیگه هیچ وقت خوب نمیشم خلاصه هرجا که فکر کنی دکتر رفتم و هر داروی گیاهی و پمادی که بود استفاده کردم تا اخرش پیش یه دکتر پوست رفتم دکتر ریاضی سمت شرق تهران مطب داره یه امپول داد و یه پماد که روی کهیر هام میزدم و تا میزدم خارشش از بین میرفت و کم کم محو میشد. بعد یه مدت خداروشکر خوب خوب شدم حالا نمیدونم تاثیر امپول و پماد بود یا اینکه این بیماری دوره ای بود و دورش تموم شده بود. ولی اگه بخوای من تلفن مطب و ادرس دکتر رو بهت میدم. ولی باید برنامه پرهیز غذایی داشته باشی.
فرشته ها با هم می آیند ... خدایا شکرت

به نظرم هر جا هستی اول باید تست آلرژی بدی. اول باید بفهمی به چه چیزایی حساسیت داری. تست حساسیت پوستی رو کلینیک آلرژی صبا می گیره فکر کنم. آدرس و شماره تلفنشو تو سایتش باید داشته باشه. ولی اگر اشتباه نکنم تو خیابون کارگره

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من شدیدا حساسیت داشتم. رفتم کلینیک خورشید. خیلی راضی بودم. هم رفتارشون بسیار محترمانه بود، هم محیطشون بسیار تمیز بود و هم کادر بسیار حرفه ای داشتن و با حوصله وقت گذاشتن و ازم تست گرفتن و برام درباره اینکه چجوری باید درمان بشه صحبت کردن. من خیلی زودتر از اون چیزی که فک می کردم حساسیتم برطرف شد.

کلینیکشون تو خیابان خواجه عبدالله انصاری نزدیک سیدخندان هست.

2742