2733
2734
بارالهی ! آن باشد که عشق تو به تنهایی ما را کفایت کند ! O:-) هر اندیشه منفی نسبت به دیگری، بازگرداننده ی چند اندیشه ی منفی به صاحب خود است. مهم نیست چند نفر اندیشه ی منفی نسبت به یکی دارند؛ اگر آن شخص شاد باشد، آن اندیشه ها هرگز به نزدیک وی هم نمی رسند، زیرا فر کانس شان متفاوت است. در عوض، همین اندیشه های منفی در شماری چند برابر به صاحبان آن ها باز می گردد. هیچ کس نمی تواند اندیشه ی منفی خود را وارد زندگی ما کند، مگر آن که اجازه بدهیم فر کانس مان، خود را تا سطح فر کانس منفی پایین بکشد.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم درباره بارداری مول چیزی نشنیدم ولی اینو میدونم اگه میخوای کامل بقایا خارج شه پیاده روی و فعالیت بدنی زیاد خیلی خوبه
بارالهی ! آن باشد که عشق تو به تنهایی ما را کفایت کند ! O:-) هر اندیشه منفی نسبت به دیگری، بازگرداننده ی چند اندیشه ی منفی به صاحب خود است. مهم نیست چند نفر اندیشه ی منفی نسبت به یکی دارند؛ اگر آن شخص شاد باشد، آن اندیشه ها هرگز به نزدیک وی هم نمی رسند، زیرا فر کانس شان متفاوت است. در عوض، همین اندیشه های منفی در شماری چند برابر به صاحبان آن ها باز می گردد. هیچ کس نمی تواند اندیشه ی منفی خود را وارد زندگی ما کند، مگر آن که اجازه بدهیم فر کانس مان، خود را تا سطح فر کانس منفی پایین بکشد.
2731
ممنون عزیزم 40 روز گذشته کلی هم فعالیت داشتم توی مول یه تیکه از جفت میمونه و رشد میکنه تقریبا نوعی سرطان فک کنم محسوب میشه ولی بتای من 1 بود که ابرای مول باید چندهزار بشه ولی دقیق نمیدونم
سلام اتی. رفتی دکتر؟ جواب ازمایشت دید؟ با بتای 1 گمون نمیکنم مول باشه. شما بتات اومده پایین. ولی زودتر برو دکتر. موندن جفت کلا خطرناکه اگه لازمه باید زودتر کورتاز کنی. دست دست نکن
کارشناس پرستاری و درمانگر زخم میباشم. درمان انواع زخم های دیابتی عروقی بستر و.... با مشاوره رایگان در واتس اپ . تهران و کرج. انجام کلیه ی مراقبت های پرستاری در منزل.    09125733090
نه فعالیت معمولی فعالیت شدید مثلا بری باشگاه شدیدا بدوویی یا ساعتها پیاده روی کنی بدون مکس
2738
خوب صبح هر وقت هست حتما برو
کارشناس پرستاری و درمانگر زخم میباشم. درمان انواع زخم های دیابتی عروقی بستر و.... با مشاوره رایگان در واتس اپ . تهران و کرج. انجام کلیه ی مراقبت های پرستاری در منزل.    09125733090
توش نوشته ابعاد رحم41*67 موقعیت رحم :آنترووسه اکوپترن میومتر هموژن.توده سولید هتروژن به ابعاد 20*16*28 م م در قسمت فوقانی رحم دیده میشود که حدود آن در قسمت خلفی محو است و در کالر داپلر دارای عروق فراوان است.یافته ها مطرح کننده ی بقایای بارداری یا بیماری تروفوبلاستیک است در فضای کلدوساک مقداری مایع آزاد رویت شد
خوب همون بقایای بارداریه برای منم همینا رو نوشته بود. ولی فردا عصر حتما برو کارت رو پیگیری کن.
احتمالا کوچیک بوده و رشد کرده. برای همین که رشد میکنه خطرناکه خانمی
ولی چاره ای نیست. نمیتونی بگی مامانت بیاد؟ منم که توی شهر خودم بودم خیلی فرق نمیکرد. مامانم بچم رو توی خونه نگه داشت همسرم اومد بیمارستان. خوب شما دغدغه بچه نداری و همسرت میتونه همرات بیاد
2706