2737
2734
بچه ها از دکترم پرسیدم ایندفعه گفت اگه برا انتقال فریزی بیای بدون هیچ دارویی انتقال میده آخه قبلا استرادیول و سوپرفکت و اینا میدادن!!
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2740
سلام شادی جون. منم انتقال جنین دادم و منفی شد و دوباره میخوام انتقال بدم. میخواستم این بار طبیعی این کارو بکنم.

شما کجا انجام دادی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
رب هب لی من لدنک ذریت طیبه رب لا تذرنی فردا و انت خیر الوارثین

سلام شادی جان

عزیزم من این تاپیک شمارو الان دیدم ک خیلی بهش احتیاج دارم.چون ۳بار ivf ناموفق داشتم و الان ب تمام  سیکل انتقال بشدت حساسیت دادم ک نمیتونم دیگه وارد سیکل دارویی بشم ولی جنین دارم.شما اگر پزشکی رو میشناسبد ک اینکارو کرده و بدون دارو جنین انتقال داده میشه لطفا اسم و ادرس ازش بهم بدی.ممنون میشم💞

سلام شادی جان

عزیزم من این تاپیک شمارو الان دیدم ک خیلی بهش احتیاج دارم.چون ۳بار ivf ناموفق داشتم و الان ب تمام  سیکل انتقال بشدت حساسیت دادم ک نمیتونم دیگه وارد سیکل دارویی بشم ولی جنین دارم.شما اگر پزشکی رو میشناسبد ک اینکارو کرده و بدون دارو جنین انتقال داده میشه لطفا اسم و ادرس ازش بهم بدی.ممنونم

2706