2752
2739
عنوان

لباسای سایز بزرگ و یکسری لوازم دیگر

| مشاهده متن کامل بحث + 334 بازدید | 25 پست
شماره تماس 09123012240 به جز دو تا از وسایل بقیش و اشانتیونا مال خودم هست
نیا باران! زمین جای قشنگی نیست. من ازاهل زمینم، خوب میدانم که گل در عقد زنبور است،، ولی سودای بلبل دارد و پروانه را هم دوست میدارد
آوناییم که قیمت دارن که هیچ.کاری داشتید به شمارم اس بدید دوستان
نیا باران! زمین جای قشنگی نیست. من ازاهل زمینم، خوب میدانم که گل در عقد زنبور است،، ولی سودای بلبل دارد و پروانه را هم دوست میدارد
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
کت تک هست جاذبه جان که میشه با دامن یا شلوار مشکی ساده ست کرد.دامن مشکی هم دارم واسه فروش اگه بخواهید. فقط سایتای اپلود سخته اگه وایبر داری پیام بده بفرستم عکس واست
تعویض هم دارین؟
اینجا می تونید سوالات پزشکی خودتون در هر زمینه ای رو در اسرع وقت دریافت کنید http://www.madarclub.com/fa/apply/asali64 ضمناً با ثبت نام تو این سایت می تونید از جایزه های نفیسی که هر ماهه بین اعضا تقسیم می کنند بهره مند بشین!!!
فقط با لباس مجلس سایز 44 شیک که خوشم بیاد بله asal joon chizi made nazaretoone?
2740
سلام پرپر جون من توجه کرده بودم قبلا اگه اینطور میبود لآقل موقع عکس گذاشتن میدیدی دوستم. اینطور نبود کاش خودتم دقت میکردی.حالا چه کاری از دستم بر میاد که اینجا اهلام میکنی دوستم. لطفا خصوصی پیغام بده بهم .