2733
2734
عنوان

واکسن 18 ماهگی

1176 بازدید | 18 پست
سلام به همه دوستای گلم
من امروز واکسن 18 ماهگی دخترم و زدم.بر عکس همیشه امروز از یه روش استفاده کردم.
قبل از اینکه برم به سمت انیستیتو پاستور به دخترم استامینوفن دادم و قبل از زدن واکسن هم کمی آب قند دادم.
اولین واکسن و که به دستش زد اصلا متوجه نشد که بخواد گریه کنه.دومین واکسن هم که می دونستم درد داره خیلی کم نق زد.
وقتی هم که سوار ماشین شدم با خودم یه کیسه یخ برده بودم و اونو داخل حوله پیچیدم و چند دقیقه یه بار روی جای واکسن گذاشتم.
الان تقریبا 3 ساعت گذشته و خدا رو شکر اصلا بی تابی نکرده و راحت خوابیده.
حتما امتحان کنید.
حالا می خواستم بدونم نی نی های شما عوارض واکسن و نشون دادن یا نه.
اگه جوابتون بله ست
می شه بگین چیه و تا چندروز بعد از واکسن شروع می شه و کی هم تموم می شه.
ممنونتون میشم
پسره من تا عصر خوب بود بعدش به پاهاش اشاره میداد که درد میکرد و شب هم تا صبح تب داشت ........

راستی مرکز بهداشت به من گفت برایه واکسن 18 ماهگی از کمپرس سرد یا گرم استفاده نکنم.................
Lilypie First Birthday tickers

روی هر پله ای که باشی خدا یک پله بالا ترست نه به خاطر این که خداست به خاطر این که دست تو را بگیرد.

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2731
سلام سالی جان دیروز واکسن شش ماهگی پسرم بود تقریبا همان روش شما را انجام دادم ولی بدون آب قند و خدا را شکر رازی بودم بچم زیاد اذیت نشد البته من 1 ساعت قبل استامینوفن دادم .و هر 4 ساعت تکرار کردم.
2740
تارا جون برو قسمت تبادل نظر اون بالا نوشته ایجاد موضوع جدید اونو که باز کنی میتونی موضوعت رو بذاری.
هیچ وقت قرص هایی که حال آدم را خوب می کنند، جای خوب هایی که دل آدم را قرص می کنند ..را نمیگیرند...
2706