2733
2734
دوستان بیاین برای سال کنکور 91 ارشد برنامه ریزی کنیم درباره منابع ،ظرفیت ها،تستها و....
امیدوارم هممون قبول شیم..........
سلام عاطفه جون، منم میخوام ارشد 91 شروع کنم و الان هم دو روزه شروع کردم...........هوراااااااااااا
البته از ساعتهای پایین شروع کردم، که خسته نشم....
قراره تابستون فقط زبان بخونم، و کتابایی که توی درجه ی 2 برام مهم هستن، رو خلاصه کنم، که از مهر بشینم بکوب بخونم، خلاصه هم کرده باشم....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

باران جون خیلی خوشحال شدم که اومدی پست گذاشتی
چی می خوای شرکت کنی؟
من بار اولمه که می خوام شرکت کنم یک کم استرس دارم می گم نکنه این همه بخونم یه هو منابع تغییر کنه؟
من چون شاغلم دارم روزی 2 ساعت می خونم
اما عذاب وجدان دارم باید ساعتشو بیشتر کنم
2728
2738
من اقتصاد خوندم دوست دارم حالا ارشد بخونم ..اما ترجیح میدم دانشگاه پیام نور یا از جامع علمی کاربردی باشه
کسی در مورد این رشته و این که کدوم دانشگاها دارن ارشدش رو اطلاعات داره
مرسی نازنین جون
عسل بانو جون اگه وقتشو داری حتما شروع کن موفق می شه
من خودم فقط هدفم دانشگاه آزاده نمی دونم قبلول می شم یانه
...................................
ستاره جون از دست این اقتصاد تو چطوری می خونی برای قبلول شدن در مدیریت 2 تا کتاب داره اقتصاد خرد و کلان هر چی باهاش کلنجار میر م نمیفهممش می خوام ببوسم بذارمش کنار اما می رم دوباره نگاش می کنم شاید بتونم بفهم اما نمی شه که نمی شه عزیزم علمی کاربردی فکر نکنم ارشد داشته باشه هاااااااااا
shimshim-shimi جون میدونم که امتحان ارشد دانشگاه آزاد اردیبهشت ماهه و دفترچشم آذر ماه می یاد سراسری را نمی دونم؟؟
اخبار اعلام می کنه .........رشته کارشناسیت چی بوده گلم؟؟؟
عکس کاربیتم خیلی ناز و خوردنیه
2706