2733
2734
عنوان

تست بتای مشکوک؟؟

302 بازدید | 13 پست
سلام دوستان. من 27-28 خرداد باید پریود می شدم که نشدم. روز یکشنبه یعنی تقریبا 4 روز بعد از موعد پریودم بی بی چک گذاشتم که یه خط خیلی کم رنگ روش مشخص شد. دیروز یعنی تقریبا با 6 روز تاخیر آزمایش خون دادم که بهم گفتن جوابش مشکوکه !!! یعنی نه مثبته و نه منفی... گفتن فردا بعد از ظهر بیا جوابت رو بگیر قرار شد با یه دستگاه دیگه که حساس تره چک بشه. کسی بوده این اتفاق براش افتاده باشه؟؟؟؟ نگرانه حاملگیه خارج رحمی شدم . یعنی می شه علت مشکوک بودنش این باشه؟؟
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
جدی؟؟؟ چه خوب ........... آخه من می گم تاریخ پریه من مرتبه . یعنی همون موقع تخمک گذاری من نزدیکی داشتم ولی الان 6 روز روز از پریم گذشته و تستم مشکوکه. saminas جان شما هم پریودت مرتب بود؟ تو اون یه هفته نگران نبودی؟
نگران نباش.خارج از رحمی لکه بینی یا خونریزی داره .جوابش پایین بوده که احتمالا اوخر سیکل تخمکگذاری داشتی یا اواخر تخمک گذاری باردار شدی.به فاصله دو ورز یه آز دیگه بدی عددت حتما دوبرابر شده
این امضا و تیکر صرفا برای تقویت روحیه هستش.اسم کاربریم پیمانه هستش.لاتینش غلط انگشتی بوده. اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم
2740
منم انقد ناراحت بودم همش فکد میکردم خارج از رحمیه بتام بالای هزار شد نمیدونم علتش چی بود مامانم میگه سن لقاح شاید پایینه اما حتما حامله ای شک نکن خبرشو همینجا بده
خدایا شکرت بهم یه فرشته کوچولو دادی خودت مواظبش باش
هفت هفته اما دیروز دکتر بودم قندم بالا بود میترسم واسه بچم اتفاقی بیفته دعا کن هفته دیگه سونو و ازمایش غربالگری نوشت واسم
خدایا شکرت بهم یه فرشته کوچولو دادی خودت مواظبش باش
منم بی بی گذاشتم مثبت بود یه روز عقب انداختم 150 بود گفتن مشکوکه بعد 4 روز رفتم790 بود سونو واژینال هم کردم خارج رحمی نبود فقط ساک حاملگی بود حالا 2هفته دیگه میرم برام دعا کنید قلبش تشکیل شده باشه بچه ها من علائم ندارم شما دارین؟