2737
2739
عنوان

تلویزیون ال ای دی میخوام

51 بازدید | 7 پست
حدود قیمت بین دو تا سه ملیون چه مارکی خوبه ؟؟؟؟
www.facebook.com/setayeshleather از نمونه کارهای چرم در صفحه فیس بوک ما دیدن کنید و سفارش بدید.زودی تحویل میدیم
فقط سامسونگ
بابا بزرگ مهربونم دلم برات یه ذره شده. دلم واسه قصه هات واسه اون تن صدات تنگ شده. بابا بزرگ قشنگم واسه بقلت واسه اون  ته ریش سوزنیت دلم یه عالمه تنگ شده.دلم واسه اون حس آرامشی که وقتی موهامو می‌بافتی تنگ شده. میشه یه صلوات واسه شادی روح بابابزرگم بفرستید ده ساله بی قرارشم نیست پیشمون
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
اتفاقا دوست منم به دیوار زده بودن یه دونه ازین توپ کوچولوها بچش پرت کرد خورد به شیشه کلا صفحش از بین رفت یعنی از داخل کلا ال ای دیشو برداشتن یکی دیگه گذاشتن فقط قابش موند. شانسش گرفت هنوز ضمانتنامه داشت‌
ای بابا حالا مال ابجیم ال سی دیه بچش ضزبه زده پیکسلاش سوخته سه تا گردالی گنده سیاه شده
www.facebook.com/setayeshleather از نمونه کارهای چرم در صفحه فیس بوک ما دیدن کنید و سفارش بدید.زودی تحویل میدیم
2738