2733
2739
عنوان

مامان های خوب و مهربون

| مشاهده متن کامل بحث + 119 بازدید | 23 پست

به مدیر مدرسه بگو معلم اخلاقش بده ولی نگه که شما گفتین ...ناچاری با معلم هم دوست باشی که هوای بچه تو داشته باشه متاسفانه معلم خوب کم پیدا میشه با بچه ت هم هرروز با مهربونی حرف بزن و جایزه های کوچیک در قبال خوب بودنش بده ایشالا عادت می کنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

معلم باید حوصله داشته باشه بخاطر چند نفر نباید اعصاب همه رو خرال کنه 

نه همچین حرفی نزن 

وقتی بچه ای که بیش فعالو من خودمو میکشم به مادر میگم یه دکتر ببر و قرص بده بخوره به روی مبارک نمیاره ـ

بچه هایی که باید استثنایی برن ولی با پول و پارتی میان مدرسه عادی چون درسو نمیفهمن یعنی مغز و هوششون گنجایش نداره و بهره هوشیشون پایینه و بغل دستی پشت سریشو اذیت میکنه داره راه میره اینو اونو میزنه 

فحشای بی ادبی کمر پایین میده ایا من معلم مقصرم؟؟؟یا تربیت خانواده؟؟انقدر اذیت شدم که سر چند ماه تیرویید گرفتم و حامله بودم دوقلوهام سقط شد کسی بهم گفت ببخشید بچه های ما لین بلا رو سرت اوردن ؟؟؟بعد پنج سال من بچه دار شده بودم

اولین نفری هستی که اینجور میگی من تمام مادرای دانش اموزام فقط میگن خدا صبرت بده واقعا چیکا میکنی 

دخترنازم تو تمام زندگی مایی نیومده شدی دنیای من😍❤😍😘😘😘
2731
نه همچین حرفی نزن  وقتی بچه ای که بیش فعالو من خودمو میکشم به مادر میگم یه دکتر ببر و قرص بده ...

بله عزیزم می دونم منم درس میدم بعضی بچه ها رو واقعا نمیشه کنترل کرد ولی خب خودتونم ببینید بین همکاراتون خوب و بد دارین بعضی معلم ها هم واقعا بی جوصله هستن و به خشوص معلمهای کلاس اول خیلیاشون سن بالا هستن ...حالا باز حوبه شما مدرسه هستی من دانشگاه درس میدم و این فحش ها رو از دانشجوها میشنوم و چیزی هم نمیشه به اینا گفت ....میذارم به حساب مشکل دار بودنشون

بله عزیزم می دونم منم درس میدم بعضی بچه ها رو واقعا نمیشه کنترل کرد ولی خب خودتونم ببینید بین همکارا ...

خیلی تفاوته گلم میون بچه های سن بالا و کلاس اول و دوم من بیشتر زنگ تفریحا مجبورم بابت تنبلام تو کلاس باشم ولی پایه های بالاتر معلما راحت تو دفتر دارن چاییشونو میخورن 

من که فقط ارزومه از ابتدایی در برم دوستم راهنمایی تدریس میکنه خیلیم بی حوصله س بهم میگه مگه ادم برا مدرسه حرص و جوش میخوره 

میگه درستو بده رو تخته بنویس تمام اخه مگه میشه کلاس اول هیچی نمیدونه باید کتاب امصا کنی سرمشق برداری زود خسته میشن باید یه کاری کنی حواسشون پرت بشه و شیطونی نکنن و با شعر و بازی تدریس کنی  خلاصه مادری میکنی در کنارش معلمی 

دخترنازم تو تمام زندگی مایی نیومده شدی دنیای من😍❤😍😘😘😘
2740