2733
2739
عنوان

واکسن آنفولانزا

307 بازدید | 24 پست

سلام دوستان می خواستم بدونم کسی می دونه که این واکسن تا چه حدی مانع از بیماری آنفولانزا می شه ؟دیشب با یکی از کارکنان بیمارستانی صحبت میکردم میگفت همش الکی هست واین واکسن تاثیری نداره من دلم خوش بود امسال واسه دخترم واکسن زدم کلی مضطربم کرد

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

من امسال خودم گیرم نیومد

ولی واکسن هلندیک مارکش یادم نیست واقعا عالیه

نمیدونم کسی ک باهات حرف زده چه تخصصی داشته

ولی من از خواهرم ک داروسازه و پدرم ک جراحه تاییده گرفتم ک خیلی هم خوبه و باید زد

اینکه بعضی وقتا با واکسن یه سری مشکلات پیش اومده هیچوقت ۱۰۰٪ تایید نشده

زدنش بهتر از نزدنشه

و حداقل تاثیرش اینکه اگه بگیری هم با شدت خیلی کمتریه

اینکه رو همه‌ی ویروس ها ( این انفلونزای جدید) جواب میده یا نه رو نمیدونم

یادم تورو فراموش..

بیخود گفته، شما اگه آخر شهریور این واکسن رو بزنید بچتون نسبت به اون ویروسهایی که روی واکسن نوشته بیمه میشه.

بعضی ویروسها جدید هستن که ممکنه توی واکسن نباشن و اونا رو بگیره ولی همونم خفیف میگیره و اونایی که تو واکسنه نوع خطرناکه که بچتون نمیگیره.

خود واکسن خودش مریضی میاره😁

من بابام میزد بی تاثییره

نزنی بهتره

بهتره با تغذیه سیستم ایمنی بدنتو ببری بالا

تیکر ی سالگیه دختر گلمه 👇👇👇👇👇👇                خوش امدی عشق مامان و بابا  😍                              چقد خوشحالیم از بودنت 😊                                     دختر قشنگمو بعد ۴ سالو خورده ای ک منتظر بودیم حتی میکرو هم کردیم.ولی منفی شدبطور طبیعی ب لطف خدا باردار شدم  ...از خدا ناامید نشید دوستای عزیزم..تا خدا نخاد نمیشه..                                    فقط ارامش داشته باشید🥰                                            

دیروز که توی تی وی می گفت حتی اونهایی که قبلا واکسن زدن هم دوباره بیان تزریق کنن

من دیشب از داروخانه پرسیدم گفت اصلا گیر نمیاد و بیخودی نگرد دنبالش!

خدایا... هرکس... بیادم هست بیادش باش کنارم نیست کنارش باش و اگر تنهاست پناهش باش

Click Here 2 Get Free Comment Pics
Free Glitter Graphics

2738
دیروز که توی تی وی می گفت حتی اونهایی که قبلا واکسن زدن هم دوباره بیان تزریق کنن من دیشب از داروخان ...

نه بابا چه خبره؟ اینا هم از آب گل آلود ماهی میگیرن!

این واکسن تا شش ماه اثر داره

دختر منم واکسن زد شهریور ولی در کل باید مراقب بود و بهشون یاد بدیم تو مهد یا مدرسه چ کارایی باید بکنن هرچند فراموش میکنن زود

صدبار بهش گفتم رفتی مدرسه دوستاتو بغل نکن بوس نکن نذار بوست کنن دست به دهن دماغ چشمات نمال عطسه تا آرنجت بکن دستاتو با صابون یا مایع بشور حالا اگه گوش کرد😣

به عکس پروفایلم گیر نده  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا  
نترس گلم حتی اگه بگیرید (خدای نکرده) درمان میشید 15 نفر از همکارای من خودشون و بچه اشون گرفتن و الان ...

والا اگه یک درصد نگران خودم باشم دخترم کلاس سوم میره از دیروز هم سرما خورده با ترس بردمش دکتر گفت فقط سرما خوردگی هست ولی مگه دلم آروم میگیره آخه

2706