2752
2734
عنوان

چه جالب 😬 + عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1166 بازدید | 69 پست
منم تا پنجاه درصد تصمیمم توپ میشه واسه دومی دوباره پنجاه درصد خالی از اراده میشم  فکر حاملگی و ...

منم 😩

سه تایی شدن یه رابطه فــقـــط وقتی خوبه که نفر سوم خیلی خیــلی کوچولو باشه ..💞 👪 💞 ____ کم کم وقتشه امضامو عوض کنم فک کنم 🙄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

استارتر من اینو میگم فردا روز یکی دیگه اوردی بهت سخت گذشت فحشم ندی چون هر بچه ای سختی خودشو داره ولی من دومیرو اوردم خیلی واسه دخترم خوب شد چون حساسو زود رنج بود اخلاقش خیلی بهتر شد الانم باهم خیلی خوبن خدارو شکر

نه بخدا🤪😅 . فقط دلم واسه پسرم میسوزه که تنهاس . همش میگه مامان من تنهام کسی نیس باهام بازی کنه . ه ...

میدونم عزیزم داشتن برادر و خواهر ازهمه لحاظ برای بچه ها خوبه اگه شرایطشو داری چرا که نه خیلیم خوبه👍

2731
😅😆 ااا من یه چیز دیگه برداشت کردم از پستت . ببخشید ببخشید 😁❤

نه اخه ارادش قویه ا اون لحاظ گفتم خودتو مادر دومی بدون تو راهه😂 کاری نکردی عزیز

وزن اولیه 68  وزن فعلی 55   وزن هدف 55🍓 هر سیاره مدار خودش رو داره که شبیه هیچ‌کس دیگه نیست!                                                                  سحر لحظه‌ایه که بعد از شب طولانی اولین بارقه نور به یه سیاره می‌تابه!                                                                     طلوع در مدار هر سیاره در زمان مخصوص خودش اتفاق میفته و هر کدوم در مسیر مخصوص خودشون به دنبال سحر خودشون هستن …                                            من در جستجوی سحر خودم هستم ...🍓
استارتر من اینو میگم فردا روز یکی دیگه اوردی بهت سخت گذشت فحشم ندی چون هر بچه ای سختی خودشو داره ولی ...

فاصلشون چقدره ؟ پسر من خیلی وابستس به من و میچسبه بهم اینقد که تنهاس

سه تایی شدن یه رابطه فــقـــط وقتی خوبه که نفر سوم خیلی خیــلی کوچولو باشه ..💞 👪 💞 ____ کم کم وقتشه امضامو عوض کنم فک کنم 🙄
فاصلشون چقدره ؟ پسر من خیلی وابستس به من و میچسبه بهم  

دختر اولم ۵ سالش بود دومی بدنیا اومد دختر منم خیلی وابستم بود این که بدنیا اومد خوب شد البته باید به اولی هم خیلی توجه بکنی که بهش حسودی نکنه در نبودت آسیب برسونه بهش بچه خواهرم همینطوری بود 

دختر اولم ۵ سالش بود دومی بدنیا اومد دختر منم خیلی وابستم بود این که بدنیا اومد خوب شد البته باید به ...

مرسی از راهنماییت عزیزم

😂😂😂😂😂😂نظرت عوض نشد

چرا شک به دلم افتاد باز 😂