2733
2739
عنوان

مامانای عزیز میایین یه لحظه

80 بازدید | 11 پست

خانوما سلام کیا شیر خشک میدن به بچه هاشون میخواستم ببینم بچه هاتون تو یکسالگی تو 24 ساعت چند سی سی شیر میخورن چقدر غذا میخورن 

من دخترم هیچی نمیخوره خستم کرده راهی دارین

زندگیم فقط دخترمه و بس ❤️❤️❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من پسرم ۴ ماهشه روزی ۶ تا ۱۵۰ سی سی میخوره 

نوش جونش من حسرت به دلم موند یبار تو این یسال درست شیر بخوره باور میکنی بیشتر وقتا تو خواب با سرنگ بهش میدم

2738
عزیزم چرا شیر خشک ک خوشنزه اس اکثر بچه ها دوس دارن ؟

نمیدونم چرا اصلا هیچی دوست نداره الان یکساله هنوز 9 کیلو نشده با اینکه وزن تولدش 4 کیلو بود

وزنش خوب بود غذا چقدر میدی مثلا چند تا قاشق

پسرم الان پنج سالشه اما از ابتدا که۳۱۰۰بود به غیراز یکی دوبار هیچ وقت مشکل کمبود وزن نداشت ووزنش همیشه نرمال بود....سوپ خودمون سیب زمینی و زرده تخم مرغ و میوه دوست داشت کلا تو غذا الان هم اذیت نمیکنه وهمه چی میخوره نسبت به هم سن هاش خداروشکر....اما بچه خواهرشوهرم ۲۷۰۰بود الان یک سال و پنج ماهشه وخیلی کمبود وزن داره وغذا نمیخوره

صلوات برای فرج آقا امام زمان(عج)یادت نره
نمیدونم چرا اصلا هیچی دوست نداره الان یکساله هنوز 9 کیلو نشده با اینکه وزن تولدش 4 کیلو بود

بچه خواهر شوهرم متولد۲۰تیرهست حدود یک سال و نیم الان هشت کیلو هست و وزنش خ کمه....راستی اونم قطره نمیده.قطره خ خوبه

صلوات برای فرج آقا امام زمان(عج)یادت نره