2733
2739
عنوان

ایده برای غذای نی نی ها+لطفا پربازدیدش کنید همه ایده بگیریم

| مشاهده متن کامل بحث + 599 بازدید | 41 پست

[QUOTE=113923667]خوش بحالت😢😢فقط شیر خودتو میدی یا شیرخشکم میدی؟؟ من فقط شیر خودمو میدم،شیرم دارما نمیخوره😭😭چیکار ...[/QUOTE

اره من فقط شیرخودمو میخوره. خوب شیرمیخوره.من ازاول دی بهش میدم.   شاید رفلاکس داره که خوب شیر نمیخوره؟ 

سلام عزیزم نه اجی نمیدم هنوز.۴ ماه و نیمشه دیروز بردم بهداشت برا پیگیری وزن و دور سر ۴ ماهگیش که ک ...

نگران نباش طوری نیست امان ازاین بچه ها.  چند روز پیش انقدر گریه کرد بیرون بودیم مهمانی بودیم.   امدیم خونه میخندید بازی میکرد.    تا میذاری زمین دمر میشه. وقتی دمر هست هم چرخ میزنه دور خودش. هم  غلت میزنه 2بار. یه چیزی بدی دستش میگیره.  ازش بگیری گریه میکنه.  اینم از کاراش😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم لعاب برنج رو چطوری بش میدی؟؟ میریزی تو شیشه یا با قاشق دهنش میکنی؟؟ شیر بادام چطوری بگیرم؟؟

دختر من خیلی بد شیشه میخوره بخاطر همین با قاشق بهش میدم

با یکم شیرخشک قاطی میکنم و بهش با قاشق میدم

واسه شیر بادام هم بادوم رو‌ خیس میکنم بعد پوستشو میگیرم و پودرش میکنم و تو آب جوشیده خنک شده میریزم یکم میذارم بمونه بعد از یک پارچه تمیز ردش میکنم 

خدایا عمری بهم بده که خوشبختی و عاقبت بخیری دخترم رو ببینم
سویق از چندوقت میتونم بدم؟؟از کجا بخرم؟بگم چی میخام؟

عزیزم من از یک پیج اینستا گرفتم از چهارماه و ده روزگیش من شروع کردم روزی نصف قاشق مرباخوری بهش میدم

عطاری ها هم دارن

یک سایتم هست که مسابقه میدون معرفی کرد اسمش سویق رویای سلامت اونم تاییدیه وزارت بهداشت داشت گویا

خدایا عمری بهم بده که خوشبختی و عاقبت بخیری دخترم رو ببینم
2731
[QUOTE=113923667]خوش بحالت😢😢فقط شیر خودتو میدی یا شیرخشکم میدی؟؟ من فقط شیر خودمو میدم،شیرم دارما ...

آره بردمش دکتر گف ببر سونوگرافی و آزمایش و فلان...دعوام کردن گفتن بچه طوریش نیس و نبرش و...😞

رانیتیدین هم داد،هرررکاریش میکنم نمیخوره،شدیدا استفراغ میکنه دارو رو😖😖درمونده شدم😭

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒
نگران نباش طوری نیست امان ازاین بچه ها.  چند روز پیش انقدر گریه کرد بیرون بودیم مهمانی بودیم.&n ...

عزیزم😊😍

فک میکنم پسر بهتر شیر میخوره و وزن میگیره.پسرم خیلی خوب وزن میگرف

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒
2740
دختر من خیلی بد شیشه میخوره بخاطر همین با قاشق بهش میدم با یکم شیرخشک قاطی میکنم و بهش با قاشق میدم ...

من نمیدونم شیشه رو بگیره یا نه.اما نمیدم بش.چون سینه م رو بد میگیره میترسم شیشه بدم دیگه نگیره سینه رو

عزیزم😊😍 فک میکنم پسر بهتر شیر میخوره و وزن میگیره.پسرم خیلی خوب وزن میگرف

دقیقا. اما من شنیدم بچه شیر نمیخوره سربرمیگردونه شیر میجوشه توی گلوش. هر2ساعت یا3ساعت شیربده. همش به پهلو بذارش. 

دقیقا. اما من شنیدم بچه شیر نمیخوره سربرمیگردونه شیر میجوشه توی گلوش. هر2ساعت یا3ساعت شیربده. همش به ...

آها مرسی

خیلی کم پیش میاد درست بخوره شیر،کلی باید بخوابم راه برم تکونش بدم هی پیش پیش کنم تا یکم بخوره.دوتا میک میزنه سرشو برمیگردونه جیغ میزنه.منم تا خوابه هی میرم شیرش میدم.تو خواب بهتر میخوره.نمیخوام شیرخشکی شه چیکار کنم😢😢😢

آها مرسی خیلی کم پیش میاد درست بخوره شیر،کلی باید بخوابم راه برم تکونش بدم هی پیش پیش کنم تا یکم بخ ...

انشالله نمیشه. به پهلو بذار وقتی شیرخورد دیگه نمیجوشه توی گلوش