2737
2739

زیر چشماش حلقه زده از بس قطره اهن نمیخوره خیلیم کم خوابه اصلا غذاهم نداره ۹ماهشه نه لب به سرلاک میزنه نه فرنی....خانومای باتجربه بگید شربتی هست بهش بدم که جبران کنه اهن رو خواب و اشتهاشم زیادکنه

ﺗﻨﻬﺎﺋﯽ ﺁﺩﻣﯽ ﺭﺍ ﻋﻮﺽ ﻣﯿﮑﻨﺪ ﺍﺯ ﺗﻮ ﭼﯿﺰﯼ ﻣﯿﺴﺎﺯﺩ ﮐﻪ ﻫﯿﭻ ﻭﻗﺖ ﻧﺒﻮﺩﯼ ﮔﺎﻩ ﺍﻧﻘﺪﺭ ﺑﯽ ﺗﻔﺎﻭﺕ ﻣﺜﻞ ﺳﻨﮓ ﮔﺎﻩ ﺍﻧﻘﺪﺭ ﺣﺴﺎﺱ ﻣﺜﻞ ﺷﯿﺸﻪ ﺍﻧﻘﺪﺭ ﺑﺎ ﺧﻮﺩﺕ ﺣﺮﻑ ﻣﯽ ﺯﻧﯽ ﮐﻪ ﺑﺮﺍﯼ ﺣﺮﻑ ﺯﺩﻥ ﺑﺎ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ﻻﻡ ﺗﺎ ﮐﺎﻡ ﺩﻫﺎﻧﺖ ﺑﺎﺯ نمی شود ﻏﺬﺍﯾﺖ ﺭﺍ ﺳﺮﺩ ﻣﯽ ﺧﻮﺭﯼ ﻧﻬﺎﺭ ﻫﺎ ﻧﺼﻔﻪ ﺷﺐ ﺻﺒﺤﺎﻧﻪ ﺭﺍ ﺷﺎﻡ ﺳﺎﻋﺘﻬﺎ ﺑﻪ ﯾﮏ ﺁﻫﻨﮓ ﺗﮑﺮﺍﺭﯼ ﮔﻮﺵ ﻣﯽ ﮐﻨﯽ ﻭ ﻫﯿﭻ ﻭﻗﺖ ﺁﻫﻨﮓ ﺭﺍ ﺣﻔﻆ ﻧﻤﯽ ﺷﻮﯼ ﺷﺒﻬﺎ ﻋﻼﻣﺖ ﺳﻮﺍﻟﻬﺎﯼ ﻓﮑﺮﺕ ﺭﺍ ﻣﯿﺸﻤﺮﯼ ﺗﺎ ﺧﻮﺍﺑﺖ ﺑﺒﺮﺩ ﺗﻨﻬﺎﺋﯽ ﺍﺯ ﺗﻮ ﺁﺩﻣﯽ ﻣﯿﺴﺎﺯﺩ ﮐﻪ ﺩﯾﮕﺮ ﺷﺒﯿﻪ ﺁﺩﻡ ﻧﯿﺴﺖ

کم خونی یکی از دلایل بی خوابیه

قطره آهن سیدرال بده 

شیره گوشت بده کلا غذاهای آهن دار بده مشکلش حل میشه

البته مدت درمان کم خونی تا ۶ ماهه

❤به چشمانت بیاموز که هرکس ارزش دیدن ندارد❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برای اشتهاش نیوزینک خوبه البته نباید چند ماه مداوم داد یکماه دادی یکماه استراحت بده بعد اگه خواستی دوباره بده

البته بهتر با مشورت پزشک بهش بدی

پسر منم بدخواب بود تو این سن بیشتر بدخوابی برای دندون در اوردنش بود بعد که یه دندون میزد بیرون یکم بهتر میشد برای دندون بعدی دوباره شروع میشد

2728
قطره اهن لیپوزوفر بهش بده معمولاهمه بچه هادوست دارن.طعم کارامل میده

دندون سیاه نمیکنه؟

ﺗﻨﻬﺎﺋﯽ ﺁﺩﻣﯽ ﺭﺍ ﻋﻮﺽ ﻣﯿﮑﻨﺪ ﺍﺯ ﺗﻮ ﭼﯿﺰﯼ ﻣﯿﺴﺎﺯﺩ ﮐﻪ ﻫﯿﭻ ﻭﻗﺖ ﻧﺒﻮﺩﯼ ﮔﺎﻩ ﺍﻧﻘﺪﺭ ﺑﯽ ﺗﻔﺎﻭﺕ ﻣﺜﻞ ﺳﻨﮓ ﮔﺎﻩ ﺍﻧﻘﺪﺭ ﺣﺴﺎﺱ ﻣﺜﻞ ﺷﯿﺸﻪ ﺍﻧﻘﺪﺭ ﺑﺎ ﺧﻮﺩﺕ ﺣﺮﻑ ﻣﯽ ﺯﻧﯽ ﮐﻪ ﺑﺮﺍﯼ ﺣﺮﻑ ﺯﺩﻥ ﺑﺎ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ﻻﻡ ﺗﺎ ﮐﺎﻡ ﺩﻫﺎﻧﺖ ﺑﺎﺯ نمی شود ﻏﺬﺍﯾﺖ ﺭﺍ ﺳﺮﺩ ﻣﯽ ﺧﻮﺭﯼ ﻧﻬﺎﺭ ﻫﺎ ﻧﺼﻔﻪ ﺷﺐ ﺻﺒﺤﺎﻧﻪ ﺭﺍ ﺷﺎﻡ ﺳﺎﻋﺘﻬﺎ ﺑﻪ ﯾﮏ ﺁﻫﻨﮓ ﺗﮑﺮﺍﺭﯼ ﮔﻮﺵ ﻣﯽ ﮐﻨﯽ ﻭ ﻫﯿﭻ ﻭﻗﺖ ﺁﻫﻨﮓ ﺭﺍ ﺣﻔﻆ ﻧﻤﯽ ﺷﻮﯼ ﺷﺒﻬﺎ ﻋﻼﻣﺖ ﺳﻮﺍﻟﻬﺎﯼ ﻓﮑﺮﺕ ﺭﺍ ﻣﯿﺸﻤﺮﯼ ﺗﺎ ﺧﻮﺍﺑﺖ ﺑﺒﺮﺩ ﺗﻨﻬﺎﺋﯽ ﺍﺯ ﺗﻮ ﺁﺩﻣﯽ ﻣﯿﺴﺎﺯﺩ ﮐﻪ ﺩﯾﮕﺮ ﺷﺒﯿﻪ ﺁﺩﻡ ﻧﯿﺴﺖ

قطره ایرانی نده

لیپوزفربخربده یاسیدرال البته سیدارال گرونتره 70یا80تومنه طفمشون خوشمزه س

برااشتهاش زینک میتونی بدی

اگه شیرخشکیه بخاطراینکه شیرخشک میخوره تمایل به عذاخوردن نداره

من دخترم فرنی دوست نداشت سوپ راشروع کردم بعدم الان تپل نیست امامشکلی باعذاخوردنش ندارم من از5ماهگی شروع کردم به عذادادن

غذاهامم میکس نکردم له کردم چون میکسم بکنی عادت میکنن 

پسر من ۶ ماهشه خوابش خیلی خیلی کمه نمیدونم چیکار کنم 

پسر منم لب به شیر خشک و سرلاک نمیزنه

من وقتی میام نی نی سایت 👈     👇👇👇بعد از ترکیدن و تعلیقی دوباره برگشتم دیگه نبینم تاپیک سیاسی بزنیداااا 🚫شما تاپیک میزنید من میترکم🔫🚨🔥
2740
قطره ایرانی نده لیپوزفربخربده یاسیدرال البته سیدارال گرونتره 70یا80تومنه طفمشون خوشمزه س برااشتهاش ...

لیپوزوفر ایرانیه

نه سیاه نمیکنه اما چون دز اهنش پایینه باید روزی دو سی سی بدی

قطره ایرانی نده لیپوزفربخربده یاسیدرال البته سیدارال گرونتره 70یا80تومنه طفمشون خوشمزه س برااشتهاش ...

لیپوزوفر ایرانیه عزیزم.چقدردخترم دوست داره این قطره رو

بالاخره منم مامان شدم.روز11اردیبهشت 1398 دخترکوچولوی من ساعت16و35 دقیقه به دنیا اومد😍😍😍

مشکل اهن نخوردنش به کنار با غذا خیلی بیخوابه شب ها ساعت ۳شبم بخوابونمش ۸صبح بیداره دیگه نمیخوابه تا شب دیوونه شدم از دستش با بیخوابیش چیکارکنم توروخدا راهنماییم کنی شما که تجربه داری

سوپ ماهیچه براش درس کن مقویه داخلش یک هویج ویک سیب زمینی بندازبایکم برنج بذارحسابی له بشه نون بذارداخلش بانون بهش بده

کته بامرع درست کن باماست پرچرب بهش بده

عذاهات یکم نمک دارباشه تامزه بده بخوره 

لیپوزوفر ایرانیه عزیزم.چقدردخترم دوست داره این قطره رو

دندونو سیاه نمیکنه عزیزم؟؟

سوپ ماهیچه براش درس کن مقویه داخلش یک هویج ویک سیب زمینی بندازبایکم برنج بذارحسابی له بشه نون بذاردا ...

حتما عزیزم ممنونم مشکلم بیشترم واسه بیخوابیشه

2706