2737
2739
عنوان

راهی برای بد غذایی بچه دارین؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 75 بازدید | 18 پست
موز و کدوحلوایی و حریره دوست داره اونا رو بدم یا اصلا هیچی بجز شیر ندم

اگه دوست داره و قبلا ازشون خورده و اذیت نشده مشکلی نداره که بدی

موز رو فقط مراقبت کن یبوست نشه نی نی

میتونی با شیر خودت شیرموز درست کنی مخلوط کن نمیخاد کمی موز رو با پشت قاشق له کن تو شیر 

منظور از صبر کردن، تنها برای اینه که نی تی مقاومت کردن رو یاد نگیره والا وقتی استقبال نی کنه نوش جونش

منتها در شروع از چند غذا و با حجم بالا شروع نکن

چون اگرچه ممکنه نی نی بخوره هنوز معده کوچیکش که تابحال فقط شیر خورده برای هضم غذاهای متفاوت ، آمادگی نداره، پس در حجم خیلی کم، و غلظتش کمی از شیرمادر بیشتر باشه، مثلا از ۲ قاشق در روز شروع کن و هر دو یا سه روز ۱قاشق افزایش بده

نی نی من اولین چیزی رو که دوست داشت آب لیمو شیرین بود، باید لیمو رو جلوی دهنش فشار میدادیم و اون آبشو میخورد،  دکترش بهم روشهای دیگه ای رو میگفت مثلا میگفت آبشو بگیر با قاشق بده  ولی نی نی فقط همون روش رو میخورد، و منم مانعش نمیشدم

ایشالا بزودی انقده شیکمو میشه که میای تاپیک میرنی با این وروجک شیکموی قشنگ چکار باید کرد؛ لپشو کشید یا خوردش😉

اگه دوست داره و قبلا ازشون خورده و اذیت نشده مشکلی نداره که بدی موز رو فقط مراقبت کن یبوست نشه نی ن ...

من اشتباهم اینجا بود که حریره رو از یه قاشق شروع کردم سوپ رو از بهداشت پرسیدم گفت طوری نیست حریره که دو هفته است خورده تا چندتا قاشق طوری نیس برا همین زده شده از سوپ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من اشتباهم اینجا بود که حریره رو از یه قاشق شروع کردم سوپ رو از بهداشت پرسیدم گفت طوری نیست حریره که ...

اشکال نداره گلم

منم کلی اشتباه کردم و از دکتر پرسیدم تا یاد گرفتم

فقط حواست باشه تا یکسالگی نمک و ادویه نزنی که طعم غذاها رو یاد بگیره

سوپشو تغییر بده کمی فیله، ی کوچولو پیاز و بزار خوب آب پز بشه، بعد ۱ قاشق برنج بریز و وقتی برنجش جا افتاد میکس کن یا با گوشتکوب بکوب و مثل حلیم له و ترکیب بشه حالا باقی آبشو بریز توش که رقیق تر بشه، اگه استقبال کرد که فبها

چند وقت دیگه ی تیکه ماهیچه گوسفند اندازه ۶ یا ۷ سانت، بجای فیله مرغ بریز و همین میکسو بهش بده و اگه اینم خورد بعد از مدتی کم کم هویج و بعدا سیب زمینی و بعدها سبزی و تو ماههای بالاتر قارچ و ... میان تو لیستت

فقط عجله نکن گلم

من انقد اشتباه میکردم و گاهی نی نی بدنش آلرژی میداد و سریع میبردیم دکتر و کلی عذاب وجدان

ولی دکتر با حوصله راهنماییم می کرد گاهی واسم مینوشت و به مرور یاد گرفتم تا الان که ۱۵ ماهشه

2731