2737
2739
از غذای خودمون ک فقط برنج سفید میخوره 

بعضی بچها واقعا خیلی اذیت میکنن بخدا من پیر شدم سر غذاخوردن بچم غذا جامد نمیتونه بخوره همش عق میزد تازه یکم بهتر شده

هیچوقت کسی را قضاوت نکنید،سرنوشت اونقدر دنبالتون میکنه،تا تو یه کوچه بن بست شمارو توی همون شرایط قرار بده
بجه ها شاید باورتون نشه . پست هاتون رو میخونم گریم میگیره  برام رویا شده پسرم یه وعده غذا رو د ...

عزیزم حتما شیر خودتو میخوره؟دختر منم شیر خودمو میخورد لب به غذا نمی زد.غذا بود که می ریختم بیرون.خداروشکر۱۷ماهگی از شیر گرفتمش الان خوب میخوره.کاش همون ۱۲ماهگی که دکتر گفت از شیر میگرفتمش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم حتما شیر خودتو میخوره؟دختر منم شیر خودمو میخورد لب به غذا نمی زد.غذا بود که می ریختم بیرون.خدا ...

جدی میگی ؟ تو رو خدا بهم روحیه بده دارم دق میکنم 

جز شیر خودم هیچی نمیخوره . 

الان ده ماهشخ وزنشم به شدت کمه 

اگه تجربه ای داری کمکم کن خدا خیرت بده 

همسرم کاااااااش میتونستم فدات بشم، همسرم ضربان قلبمه نباشه هلاکم...
پسر منم 10 ماهشه  صبح حریره بادام دوساعت بعد موز نصف زرده تخم مرغ چهار عدد بیسکوئیت مادر ن ...

مامان منم میشی  

من قوی ام چون ضعف های خودم رامی دانم ،من شجاعم چون اموخته ام وهم رااز واقعیت تشخیص  دهم  ،عاقلم چون ازاشتباهاتم درس می گیرم ،و...می توانم بخندم چون باغصه اشنا شده ام .
2728

من دخترم ده پاه بود صبحانه تخم مرغ اب‌ پز بسکویت مادر باشیر له میکردم یکم موز و پودر بادام هم میزدم نهار سوپ ساده بدون ادویه با گوشت یا مرغ توش هم برنج میذاشتم شله و حریره بادام وفرنی وسیر برنج و  ابگوشت هم  برا خودمون میذاشتم میدادم بهش برنج سفید کته دمپخت کته تنوع غذایی بالاست عزیزم

بجه ها شاید باورتون نشه . پست هاتون رو میخونم گریم میگیره  برام رویا شده پسرم یه وعده غذا رو د ...

اخی میفهممت خودت وناراحت نکن بچه بانخوردن چیزیش نمیشه خولابد اشتهاش همون قدره به خدا بزرگ میشه به این روزا حرص خوردی میخندی 

من قوی ام چون ضعف های خودم رامی دانم ،من شجاعم چون اموخته ام وهم رااز واقعیت تشخیص  دهم  ،عاقلم چون ازاشتباهاتم درس می گیرم ،و...می توانم بخندم چون باغصه اشنا شده ام .
پسر منم 10 ماهشه  صبح حریره بادام دوساعت بعد موز نصف زرده تخم مرغ چهار عدد بیسکوئیت مادر ن ...

وای چه خبره پس همه وقتت برای غذا دادن بهشو درست کردنه که.یکمم به خودت استراحت بده هم به دهن بچه😦

اخی میفهممت خودت وناراحت نکن بچه بانخوردن چیزیش نمیشه خولابد اشتهاش همون قدره به خدا بزرگ میشه به ای ...

اخه خیلی وزنش کمه 

با وزن 3400 به دنیا اومد 

الان داره میره تو یازده ماه همش 8200 وزنشه 

دوست ندارم ریز بمونه 

همسرم کاااااااش میتونستم فدات بشم، همسرم ضربان قلبمه نباشه هلاکم...
2740
اخه خیلی وزنش کمه  با وزن 3400 به دنیا اومد  الان داره میره تو یازده ماه همش 8200 وزنشه& ...

ریز نمیمونه پسر بزرگ من اینقد لاغر بود وضعیف ناراحتی دستگاه گوارش داشت هیچی نمیخورد رفت مدرسه خوب شد الان ببینی ماشالا مردیه ،امیدوارم بچه شما هم مثل پسر من بزرگ بشه اینقد غصش نخور گلم ،خدا کنه عاقبت بخیربشن

جدی میگی ؟ تو رو خدا بهم روحیه بده دارم دق میکنم  جز شیر خودم هیچی نمیخوره .  الان ده ما ...

قطره اهنشو صبح بده.شاید باورت نشه ولی خیلی اشتها اوره.

تا ۱۲ماهگی تغذیه اصلی بچه شیر مادره.حالا کمکی هم هر چقدرتونستی بده ولی اعصابتو خورد نکنه سر بچه هم داد نزن!!!

من بودم بعد از ۱۲ماهگی شیر خودمو قطع میکردم بجاش شیر پاستورزه پر چرب بده.چون بعد یک سال شیرمادر جون نداره دیگه بچه هم به غذاهای متنوع دیگه ای احتیاج داره.وقتی شیرتو قطع کردی می بینی چه به غذا خوردن می افته.ولی حتما شیر پاستوریزه بده بچه هایی که شیرمادر میخورن دیگه لب به هیچ شیری نمی زنن.من به دختر ندادم الانم ۲۰ماهشه نمی خوره!

من خیلی رعایت میکردم به بچه چی بدم چی ندم.مثلا برگه بهداشت نوشته بود قبل یکسال بستنی ندین منم نمی دادم.بچه من الان۲۰ماهشه۱۰کیلو.بچه خواهرشوهرم که اصلا رعایت نمی کرد ۱۳ماهشه ۱۱.۵کیلو!!!!!!!!

خواهرشوهرم قبل از یکسالگی سیب پوست میکند میداد دست بچه.بستنی میداد.هر چی به دستش میرسید میداد.از۵ماهگی ابگوشت ماست برنج همه چی میداد.الان۱۳ماهشه ماشالله مثل بچه های بزرگ غذا میخوره۱۰تا دندون در اورده.قدشم خوب رشد کرده

وای چه خبره پس همه وقتت برای غذا دادن بهشو درست کردنه که.یکمم به خودت استراحت بده هم به دهن بچه😦

وقتمو تنظیم کردم گلم

هم به خودم میرسم هم به شوهرم هم به پسرم، هم به خونه و زندگی

2706