2733
2739

دوماه که از شیر روز گرفتم الانم سه چهار روز شیر شبشو قطع کردم سینم پر شده و درد میکنه شدید اشکمو در اورده چیکار کنم نمیتونم بهش دستم بزنم 😢😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

اینا تجربه منه از شیر گرفتن تقریبا سه ماه پیش پسرمو از شیر گرفتم.

شب سوم از شیر گرفتن وقتی بچه کاملا تو خواب عمیق سینه هاتو بده بخوره تا خالی شه هم خودت سبک میشی هم ناآرومی بچه کم میشه

دوم برو حموم زیر دوش آب گرم سینه هاتو ماساژ بده بعد کلم سفید بذار فریز شه بعد اینکه فریز شد بذار رو سینه هات چند روزی این ردش ادامه آب روی آتیش

من آنتی بیوتیک خوردم دردش قطع شد ولی بعد تموم شدن دارو باز درد شروع شد یکی از ماماها که آشناست گفت تازگیا بهمون تو دوره گفتن آنتی بیوتیک تجویز نکنین روش کلم بگین به مریضاتون من روش کلم انجام دادم تو سه روز سینه دردم خوب شد

کدورت های واقعی رو دور نریزید،آدم ها عوض نمیشوند، کسی ک پارسال آزارتان داد،امسال میتواند نابودتان کند،واقعیت های تلخ رو جدی بگیرید.....
اینا تجربه منه از شیر گرفتن تقریبا سه ماه پیش پسرمو از شیر گرفتم. شب سوم از شیر گرفتن وقتی بچه کامل ...

اره انتی بیونیک میخورم حتما کلمو امتحان میکنم 

ممنون عزیزم

خانمی چجوری شیر شبو قطع کردین?دخترم یکسره تا صب تت دهنشه دربیارم جیغ و داد حالا واقعا نمیدونم چجور ب ...

من اول روز قطع کردم تقریبا دوماه ولی شبا میدادم برا شبم کم  کردم تا الان که دیگه اخر شب یه چسب برق زدم رو سینه هام و گفتم اوف شده دو سه شب اول پا میشد گریه میکرد ولی بهش اب میدادم و بعل میکردم و رو پا مینداختم میخوابید تا الان که دیگه عادت کرده و پا میشه اب میخوره باز میخوابه 

2706