2733
2734
عنوان

لباس آنا فروزن در حد خیلی نو

183 بازدید | 7 پست
سلاااام. لباس سایز لارج هست و مناسب ٧-٩ سال. فقط یه با تولد پوشیده شده و خیلیییی تمیزه. یه بارم تو خونه همینجوری پوشید و جمعش کرد. رفتیم یک ماهی سفر و برگشتیم براش کوچیک شده بود. آپلود عکس
خدایا تو آنى که آنى توانى چپانى جهانى در استکانى [smiley]s/sm06.gif[/smiley] خدایا صدهزار مرتبه شکرت . گل دخمل مامان ١٠ تیر ٩٣ اومد و خونمونو روشن کرد
الان لباسای ایرانی که خود خیاطا میدوزن بالای ٢٠٠ تومنه. این لباس دیزنیه. من میدم ١٩٠
خدایا تو آنى که آنى توانى چپانى جهانى در استکانى [smiley]s/sm06.gif[/smiley] خدایا صدهزار مرتبه شکرت . گل دخمل مامان ١٠ تیر ٩٣ اومد و خونمونو روشن کرد
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
مهشب جون کدوم شهر هستین ؟ من لباس رو از دوستم خریدم . اگه موجودی داشته باشه میتونم برات بگیرم . البته نو هست دیگهههههههههههه
هیشکی نمیخواد ؟ سر قیمتش خوب کنار میام هااااااااااااااااااا
2740