2737
2734
عنوان

طریقه پذیرائی از مهمون

1671 بازدید | 20 پست
سلام دوستان. عیدتون مبارک
برای شام خواهر شوهرم و شوهرش مهمان ما هستن. میخوام شربت، شام، میوه و هندونه و چای سرو کنم. ترتیب پذیرائی به چه شکلی باشه خیلی شیک میشه؟ یعنی میخوام بدونم قبل از شام چی باید سرو بشه، بعد از شام چی و به چه ترتیبی؟ این خوار شوهره خیلی ادعای همه چی بلد بودن و شیک بودن و با کلاس بودنش میشه، میخوام جای هیچ حرف و حدیث و نظری نباشه. منتظر نظرات سبزتون هستم.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2740
من اگه جای تو بودم، اول شربت با شیرینی میاوردم. بعدش شام. بعد میوه ها و هندوانه رو سرو میکردم. اینجوری خیلی بهتره. قبل از شام شکمشون با میوه پر میشه و دیگه نمیتونن شام بخورن.
سخت است یکرنگ ماندن، در دنیایی که مردمش برای پررنگ شدن حاضرند هزار رنگ باشند....
رز عزیز به نظر من هم هندوانه و هم میوه درست نیست....خوب یکیش رو بذار...به نظرم میوه بهتره...

اول شربت تو لحظه ی ورود....بعد شام سر ساعت و چای بعدش و کمی بعد هم میوه...به نظرم درست نیست که مهمونی همش به خوردن بگذره.
آسایش دو گیتی نفسیر این دو حرف است

با دوستان مروت با دشمنان مدارا
2706