2733
2739
عنوان

خرید انبار یا باغ

393 بازدید | 27 پست
سلام....تورو خدا بهم کمک کنید میخوام با پولهام باغ بخرم امروز شوشو زنگ زد گفت بهتر نیست انبار بخریم؟؟ برای توسعه کارش میخواد ولی پولمون نمیرسه میگه جور میکنه!!! خوب خونه بخریم.....حالا کوچیک خدایا موندم حالا....خانوادش خیلی مداخله میکنن بو ببرن میگم همون باغ بخرم ارث من برای پسرم بشه کسی هم جرات نظر دادن نکنه.... اگه جای من بودید خدا وکیلی چیکار میکردید؟؟؟
خدایا با من مهربان باش ... خواهش میکنم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
عزیزم دقیقتر توضیح بده الان چه فرقی داره انبار یا باغ؟پول خودتو یا با همسرت باهم؟اگر باغ بخری خانواده همسرت نمیتونن مداخله کنن؟
خوشحالو شادو خندانم قدر دنیارو میدانم ....[smiley]s/sm_04.gif[/smiley]
2740
لیا جان آره انبار بدای کار بهتره و پیشرفت ولی پولم نمیرسه همسری بخواد کمک کنه خوب مستاجریم آلونک بخریم که بهتره.... مشکلم با خانوادشه اگه بو ببرن و شک کنن مداخله ناجور میکنن.... نمیخوام پولم از دستم بره و چیزی به اسمم نباشه....
خدایا با من مهربان باش ... خواهش میکنم
عزیزم هر کاری میکنی فقط حتماحتما چیزی باشه که به نام خودت باشه اگر قراره به نامت نباشه نخری بهتره اونی رو بخر که به نامت میشه این مهمتره
خوشحالو شادو خندانم قدر دنیارو میدانم ....[smiley]s/sm_04.gif[/smiley]
2706