2733
2734
سلام دوست جونام میشه کمکم کنید کدوم مارکو بگیرم؟
اگه مارک دیگه ای مد نظرتونه هم بگید ممنون میشم
همیشه داشتن ” بهترین ها ” به آدم غرور خاصی میده من مغرور ترینم ، چون تو بهترینی !
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
من دوماه پیش بین بوش و ال جی و سامسونگ بوش خریدم که واقعا عاااالیه از هر نظر...ولی در مورد ال جی و سامسونگ:
تعداد کسانی که ال جی خریدن و تعداد ناراضی ها و راضی هاش خیلی بیشترن
سامشونگ فروشش کمتر از ال جی هست ولی هر کی داره راضیه

من از قافه ی سامسونگ بیشتر خوشم میومد...بنظرم از نظر کارکرد فرقی باهم ندارن..هرکدوم بیشتر به دلت میشینه اونو بخر
ای سرزمین! کدام فرزندها،در کدام نسل، تو را آزاد، آباد و سربلند با چشمان باور خود خواهند دید؟
من ال جی دارم خیلی هم راضی ام...منم بدون تمیز کردن میزارم
توامروزانجام خواهی پذیرفت،زیراامروز روز تکمیل وکمال است.ومن برای روزی چنین عالی تمام عیار، خدا را شکر میکنم،امروز معجزه پس از معجزه خواهد امدوشگفتیها لحظه ای باز نخواهد ایستاد.
بی بی جون ازچه نظر ناراضی بودن؟

مامان کوروش شما چند ساله ال جی دارین ؟
رو ظرفا لک نمیمونه؟
بلورا رو تمیز میشوره؟
همیشه داشتن ” بهترین ها ” به آدم غرور خاصی میده من مغرور ترینم ، چون تو بهترینی !
2740
من 6ماهه دارم.اما راضی ام نه اصلا لک نمیشه مخصوصا بلور همیشه مشکل لک داشتم ولی الان راحتم.
توامروزانجام خواهی پذیرفت،زیراامروز روز تکمیل وکمال است.ومن برای روزی چنین عالی تمام عیار، خدا را شکر میکنم،امروز معجزه پس از معجزه خواهد امدوشگفتیها لحظه ای باز نخواهد ایستاد.
فک کنم ال چی قیمتش بیشتر شده ?
شوینده اش مهمه من اصل و قرص استفاده میکنم راضیم
سامسونگ دی146 است
سه سال هست راضیم
ازش مواظبت هم میکنم جرم گیر و اینا استفاده میکنم
http://www.nikpak.com/?affiliateid=5

ارسال رایگان فینیش به کل ایران- ارسال رایگان پوشک در تهران
2706