2737
2739

اتفاقا من خودم عاشق بچه های ظریفم اصلا دوست نداشتم بچم تپل باشه خداروشکر همونم شد.فنچ عشقم

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عصاره گوشت رو بگیر بریز تو غذاهاش

عصاره پای مرغم همینطور

سیب و موز زیاد بده

برنج و ماست

در طول روز لقمه بده با نون لواش

میوه کوچولو کن بده بخوره

به بچه همش باید رسیدگی کنی تا جون بگیره

فقط 3 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی؟  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّــــــــدٍ وآلِ مُحَمَّد ﷺ 
2731

به غذاهاش کره اضافه کن تپل میکنه.چهارمغز تو مولینکس یکم خرد کنه بهش بده

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤

من دخترم ۱۷ماهشه تپل بود یه مدت خیلی لاغر شد هیچی‌نمیخورد .الان یه مدت بستنی لیوانی میگیرم روش خامه و پودربادوم میریزم روزی به دونه میدم بهش .تو همه غذاهاش هم قلم میریزم خداروشکر خوب شد

اتفاقا من خودم عاشق بچه های ظریفم اصلا دوست نداشتم بچم تپل باشه خداروشکر همونم شد.فنچ عشقم

وای شوهر منم اینجوریه

ولی من عاشق تپلی شدن نی نیام

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی؟  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّــــــــدٍ وآلِ مُحَمَّد ﷺ 
2738

عزیزم هر کاری میکنی فقط لطفا لطفااااااااااااااااااا بچتو با مواد غذای مضر تپل نکن

سلامتیشو فدای تپل بودنش نکن

مثل سرخکردنی و بستنی و هله هوله و ... 

مواد غذایی مفید و مقوی بهش بده مثل بادوم ، غذاهای گوشتی ( البته گوسفندی ) ، کره انواع آجیل و ...

من دخترم ۱۷ماهشه تپل بود یه مدت خیلی لاغر شد هیچی‌نمیخورد .الان یه مدت بستنی لیوانی میگیرم روش خامه ...

عزیزم بستنی زیادش خوب نیست لطفا بهش ندید 

یکی از اقوام ما بخاطر مصرف زیاد بستنی که هر روز میخورد بعد مدتی دچار عفونت روده شد و از اون به بعد این بچه طفل معصوم همش پاش توی بیمارستانه

همه پزشکاش هم گفتن برای بستنی بوده

سلامتی بچه از وزنش مهمتره

بچه لاغر باشه بهتره تا چاق ولی خدایی ناکرده بیمار

عزیزم بستنی زیادش خوب نیست لطفا بهش ندید  یکی از اقوام ما بخاطر مصرف زیاد بستنی که هر روز میخو ...

بخاطره بستنی 

مگه بستنی چی داره که منجربه عفونت روده میشه؟؟🤔

دکتربه من گفت .زنداداشمم به بچه هاش کوچیک‌بودن میداد 

وای شوهر منم اینجوریه ولی من عاشق تپلی شدن نی نیام

اگه به بقیه کاربرا برنخوره من کلا از بچه های تپل خوشم نمیاد همیشه بچه های باربی و باریک دوست داشتم.دخترخودمم همینطوریه.یعنی روزی هزاربار بوسش میکنم.صورت کوچولو ظریف ناز

بخاطره بستنی  مگه بستنی چی داره که منجربه عفونت روده میشه؟؟🤔 دکتربه من گفت .زنداداشمم به بچه ...

نمیدونم عزیزم ولی چون وضعیتش خیلی بد بود اعزام شد تهران ، پزشکش هم از اینا بود که یه هفته ایرانه دوماه خارج و همش تاکید داشت بخاطر بستنی بوده

کلی هم خانواده بچه رو دعوا کرده بود که چرا به این بچه اینهمه بستنی دادید

الان کل فامیل ما عبرت گرفتن و به بچه هاشون بستنی نمیدن اگر هم بدن ماهی یه بار اونم فقط بستنی خونگی

این شرکتیا معلوم نیست اصلا چی توشون ریختن

اگه به بقیه کاربرا برنخوره من کلا از بچه های تپل خوشم نمیاد همیشه بچه های باربی و باریک دوست داشتم.د ...

ای جانم خدا حفظش کنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ای جانم خدا حفظش کنه

💖💖❤💖💖

2706