2737
2739

سلام دوستان

خواهش می کنم، راهنماییم کنید، میام و نظراتتون و میخونم

♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ خـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــداونـدا مـــرا آن ده که آن بـــــــه ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

روخوانیش هم ضعیفه

ریاضی و دوست داره و با علاقه ح میکنه

دختر خوب، حرف گوش کن و مسئولیت پذیر

♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ خـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــداونـدا مـــرا آن ده که آن بـــــــه ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥
2738

خوب میشن هنوز کلاس اوله و تازه اول سال چه انتطارایی داری

کم کم خوب میشه

البته اگه خیلی مشکل داره و حتی کلمات واضح رو غلط مینویسه از نظر شنوایی حتما چکش کن

ولی مثلا انواع س رو اشتباه کنن اینا طبیعیه

خوب میشن

دیشب گریش گرفته بود

خیلی روش ها رو امتخان کردم

روخوانیش هم ضعیفه ریاضی و دوست داره و با علاقه ح میکنه دختر خوب، حرف گوش کن و مسئولیت پذیر

سلام عزیزم....دوتا احتمال هست یا سر کلاس شیطنت میکنه و گوش نمیده یا شاید عقب کلاس میشینه و خوب کلمات را نمیشنوه........یا تخته را خوب نمیبینه

مامان ترنم سابق......عضویت 1378

رونويسي را بيشتر باهاش تمرين كن 

مثل لوحه نويسي هر واژه غلط مينويسه را تكرار كنه بهتر كه با بازي اينكار انجام بشه ماژيك رنگي وايت برد كوچك استفاده از خمير بازي و ساخت حروف و لگوهاي حروف و واژه سازي با انها 

سنجشهاي پزشكي هم حتما انجام بده

ببین الان قشنگ بهت میگم

وقتی میرین بیرون بهش بگو مثلا اون تابلو رو ببین..

حرف ب رو کجای تابلو میتونی پیداکنی

یا مثلا از روز نامه ها و زیر نویس فیلما و... کلمات ساده رو بهش بگو برام بخون بلند

حتی پای گوشی که هستی بهش نشون بده فلان متن رو بگو حرف ف رو پیدا کن از توش 

اینجوری انجام بده

حتی میخوای بستنی بخورین بگو بستنی حرف اولش چیه؟؟

یادته میگفتی دوستداری زودتر از من از دنیا بری چون تحمل نبود منو نداری؟چرا خدا صدای تورو شنید ولی صدای منو نه🖤 عهد بستم باخودم  تااخرین نفسم بهبعشت پایبند بمونم،قول میدم سریع بیام پیشت عشقم😞.
2706