2733
2739
سلام دوستان.....من از اول بارداری برام مشگلات زیادی پیش اومد ....که مهمترینشون دیابت بود و چون اضافه وزن هم دارم و الان روز به روز شرایط بدنیم بدتر میشه دکتر گفت که تا اخر هفته دیگه یعنی 36 هفته و 6 روز سزارین میشم ....و بیشتر از این به نظر خودم هم خطر ناکه که نینی تو دلم بمونه خدای نکرده براش مشکلی پیش میاد ...تا الان خدا رو شکر همه چیزش خوب بوده و انواع ازمایشات و سونو غربالگری و....هر کاری که لازم بوده انجام دادیم و خوب بوده....میخوام بدونم کسی بوده که هفته 36 زایمان کنه و نی نی نره تو دستگاه؟من خیلی از دستگاه میترسم و دوس ندارم نینیم بره تو دستگاه.....کسی میدونه...دکتر که میگه تا 37 هفته میرسه...نمیدونم ....یه سونوگرافی هست که ریه بچه رو نشون میده که چقدر رسیده کسی میدونه چیه که برم انجام بدم؟اخه دکترم گفت لازم نیست و برام ننوشته.....من دارم از استرس میمیرم از یه طرف میترسم بیشتر از این نینی رو تو شکمم نگه دارم و از طرفی هم میترسم بیارم بیرون نارس باشه......نظر شما دوستان خیلی کمکم میکنه...اگر چیزی میدونین یا دیدین بگین لطفا ...مممنون...منتظرم
خانمی منم اخر 36 سزارین شدم نگران نباش توکلت به خدا باشه بد هم به دلت راه نده
زیبا ترین عکسها در اتاقی تاریک ظاهر می شوند پس هر وقت در قسمت تاریکی از زندگی واقع شدی بدان که خداوند قصد دارد یک تصویر زیبا از تو بسازد
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خوب نرمال بجه های سزارینی 2 هفته زودتر بدنیا میان
ولی این تو ایران بابه تو دستکاه نکه داشتن که هزینه بیمارستان رو بالا ببرن
من هر دو بجم رو سزارین کردن و هر دو از ثانیه اول بهلوم بودن خدا رو شکر سالم وتندرستن
میدونی خنده های شیرینت من رو به زندگی امیدوار میکنه و نگاه زیبات به من امید زندگی میده .
عزیزم اگه به دکترت اطمینان داری که بقیه رو به خدا بسپار اونی که تا اینجا کمکت کرده وتنهات نزاشته تا اخرش باهاته امید وارم نینیت رو سالم و سلامت تو اغوش بگیری
هیچ کس نمی تواند به عقب برگردد و از نو شروع کند اماااا همه می توانند از همین حالا شروع کنند و پایان تازه ای بسازند
عزیزم 36و6یعنی اول 37 دیگه هیچ مشکلی نیست به دکترت اطمینان کن درضمن یه امپولی هست برای ریه اگه لازم باشه بهت میده ولی فکر کنم بچه رسیده تا اونروز پس امپول عم نمیخواد فقط ارامش مامانش رو میخواد
به سلامتی سرنوشت که نمیشه اونو از سر نوشت...
2738
مگه نی نی میوست که برسه هههههههههههههههههههههههه
زنان زود پیر می شوند ...
چون از کودکی مادرند ...
اول مادر عروسکشون ...
بعد مادر عزیزانشون ...
بعد مادر فرزندانشون ...
و بعد مادرِ پدر و مادرشون ...
نی نی من اول هفته سی و شش دنیا اومد خدارو شکر الان صحیح و سالمه فقز یه هفته اول بیمارستان بستری بود

وزنشم 2460 بود مشکل تنفس داشت و زدی شدید
زنان زود پیر می شوند ...
چون از کودکی مادرند ...
اول مادر عروسکشون ...
بعد مادر عزیزانشون ...
بعد مادر فرزندانشون ...
و بعد مادرِ پدر و مادرشون ...
نگران نباش عزیزم.... وقتی دکترت میگه مطمئن باش تشخیصش درسته و دکتر سلامتی هر دوتاتون رو در نظر میگیره..... نهایتش هم بره توی دستگاه مگه چه اتفاقی میافته؟؟؟ الان این استرسی که داری از همه چی بدتره..... مطمئن باش همه چی خوب پیش میره...امیدت به خدا باشه گلم....
من میدونم که یه آمپولی تزریق می کنن واسه ریه بچه . چون مسئله اصلی فقط رشد ریه بچه است. ولی نگران نباشید 36 +6 تقریبا نزدیک پایان هفته 37 هست . خیلی بچه ها در این موقع دنیا میان. با توجه به مشکلاتی که دارید اون حالت هم خطر داره. به دلت بد راه نده . این بچه اصلا نارس محسوب نمیشه.
مرسی دوستان ...خیلی ممونو که جواب میدین....دکترم حرفی از امپول نزد حتی میگه سونو هم نمیخواد من هفته 33 رفتم سونو 2 کیلو و 200 گرم بود نینیم......عسل جون و شماهایی که هفته 36 زایمان داشتین نینی هاتون چی شدن؟رفتن دستگاه یا نه؟؟؟
وای من خیلی از این دستگاه لعنتی میترسم....تازه نینی رو به دنیا میاری میخوای بغلت بگیری ببینیش ازت بگیرن بزارن دستگاه؟نههههههههه ترو خدا برام دعا کنین...
2706