2733
2739
سلام به همه، من یه پسر 19 ماهه دارم که متاسفانه با اسباب بازی هاش بازی نمی کنه مگر این که منم باهاش بازی کنم البته نه این که اصلا بازی نکنه ولی در حد 2 دقیقه میره سراغشون دوباره میاد آویزون من می شه و از سر و کول من بالا میره!! نمی دونم واقعا بچه من این طوره یا اقتضای سنشه یا باید بازی کردن رو یاد بگیره یا این که بزرگ تر بشه خود به خود نسبت به اسباب بازی هاش عاطفه بیشتری پیدا می کنه و بیشتر بهشون وابسطه می شه؟ لطفا هر کسی که تجربه داره بهم کمک کنه، مرسی از راهنمایی هاتون
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم پسر من ٢٢ ماهشه اونم اصلا علاقه ای به اسباب بازیهاش نداره فقط دوست داره تو اتاق پخششون کنه باهاشون بازی نمیکنه یا در حال کارتون دیدن هست یا بالا رفتن از سر و کول من منم اوائل خیلی نگران بودم ولی فکر نمیکنم مشکلی باشه بیشتر دوست داره با جارو برقی و این جور چیزا بازی کنه
این روزها ، به جای " شرافت " ، از آدم ها " شر " و " آفت " می بینی ...!
وقتی کسی اندازه ات نیست ، دست به اندازه ی خودت نزن !
2731
بچه من از ابتدا همین بود الانم که دوسالش تموم شده همینه یعنی بهترین و گرون ترین اسباب بازی هم که براش بخرم نهایت دو دقیقه باهاش بازی میکنه کشته منوووووووووووو
تاریک ترین ساعت شب درست ساعات قبل از طلوع خورشید است

پس همیشه امید داشته باش . . .
نی نی جون، خاطره جون ممنونم از جوابتون ولی من واقعا خسته می شم چون دقیقا هر کاری که من می کنم رو می خواد انجام بده این که می گم هر کاری واقعا هر کاریاااا موندم چی کار کنم که بره دنبال بازی خودش!!!
یه مدت دیگه واقعا رو مخن ... به خدا متوجه ام چی میگی هر کاری .... من خیلی سختی کشیدم ولی الان چند وقتیه عادتش دادم به برنامه کودک و اینا یه کم بهتر شده
تاریک ترین ساعت شب درست ساعات قبل از طلوع خورشید است

پس همیشه امید داشته باش . . .
خاطره جون دکترا که می گن بچه های زیر سه سال نباید خیلی پای تلویزیون بشینن، پسر من حتی به تلویزیون هم علاقه ای نداره و فقط چند دقیقه با تلویزیون سرگرم می شه اونم اگر من پیشش باشم و آهنگ شادی روی برنامه اش باشه!!
2740
پسر من 21 ماهشه خیلی علاقه مند به اسباب بازی نیست ولی الان یکماهه لگو بازی میکنه حلقه بازی میکنه و کلا اسباب بازیاش خاصن خخخ قوطی شامپو این چیزا اینقدر دور وبر بچه های الان چیزای جور واجور هست که دیگه. علاقه ای به اسباب بازی ندارن البته میگم الان تا حدودی بهتر شده البته من از اول خیلی پسرمو وابسته بار نیاوردم شایدم بخاطر اون باشه
پولک جان من تا عید امسال شاغل بودم و پسرم پیش خواهرم بود ولی از نوزادیش به من خیلی وابسته بود با خونه نشستنم یه مقدار بهتر شده و اجتماعی تر شده انگار به آرامش رسیده که همیشه پیششم ولی در مورد اسباب بازی از اولم علاقه نشون نمی داد و فقط با موبایل، لپ تاپ، تبلت، تلفن، سیم برق و کلید های برق و ... دوست داره بازی کنه و ور بره!!! می خوام یه راهی پیدا کنم که خودش با خودش بازی کنه!
خوبپسر منم تا حدودی همینه ولی من قبلا اگه هم میگفت بیا بازی کن معمولا مشغول کار خودم میشدم اونم میرفت پی کار خودش الان تقریبا خدارو شکر روزا خیلی کاری به کارم نداره ولی خوب تی وی باید حتما یه برنامه مورد علاقشو یا آهنگ مورد علاقشو پخش کنه اونم واسه خ دش مشغول میشه شما هم سعی کن یکم بهش بی محلی کنی تا بره خودشو سرگرم کنه زیادی وابسته بودن خوب نیست
پولک جان باهات موافقم ... اتفاقا من از وقتی خونه نشین شدم همسرم نذاشته بیکار بمونم و یکی از اتاقها رو کرده دفتر کارش و منم در اصل توی خونه یه گوشه از کار اون رو می گیرم و از صبح تا بعد از ظهر تقریبا مشغول کارم هستم ... ولی بازم پسرم میاد و مدام با کامپیوتر پرینتر فکس و ... و کلا هر وسیله ای که من باهاش کار می کنم ور می ره و بازی می کنه!!
مهم همین صبره است ... ان شاء الله هر کسی که داره خدا با صبر ایوب بهش ببخشه و هر کسم نداره طعم شیرین اذیتاشون رو خدا بهشون بچشون و قسمتشون کنه ممنونم پولک جان از هم فکریت :)
2706