2733
2739
عنوان

بچم خیلی لاغره 😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 2824 بازدید | 49 پست
😐😐 چه چیزا تا حالا نشنیده بودم ولی اگه شیر خشک میخوره حتما بهش بده رشدش خیلی مهمه 

خیلی عوض کردم براش نخورد امشب نمیدونم یهو چیشد اومد پستونک اونو گرفت خورد یه پستونکم درست کردیم براش تا تهشو خورد

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

خیلی عوض کردم براش نخورد امشب نمیدونم یهو چیشد اومد پستونک اونو گرفت خورد یه پستونکم درست کردیم براش ...

شاید مزه جدید بوده خورده 

خالا برای امتحان یه قوطی بخر شاید خورد 

2742

دیگه بعد یکسال بچه رو به شیرخشک عادت نده..اینهمه سلاک و حریره بادام..فرنی...یه عالمه غذا برای بچه بالای یکسال هست که میتونه بخوره..بستنی میتونه بخوره...شیر برنج..کیک خونگی بپز توش هرچی دوست داری بریز مثل گردو اسیاب شده ..بیسکویت مادر با شیر... 

بجای شیر شیرکاکائو و دنت بده که یکم نشاسته داره..اونارو میگن ضرر داره که بچه رو چاق میکنه..اینکه لاغره..

موز و پنکیک درست کن..... کرم کاکائو خودت درست کن بهش بده

انواع غذا با تخممرغ ..

خیلی چیزا میتونی بدی.... چرا به شیر خشک فکر میکنی؟

ضمنا اگر شیر خشکم میخوای بدی با شیر خشک براش غذاهایی که گفتم رو درست کن... فرنی و حریره بادام و شیر برنج و شیرکاکائو و همه چیزو با شیر خشکدرست کن..

البته بچه خواهر من 15ماهشه دکتر گفته از همین شیرهای پاکتی که بزرگترها میخورن بهش بدید..میتونی با نظر دکتر شیر پرچرب بدی بهش

ای دوست مرا دعا کن شاید نزدیکتر از من به  خدا ایستاده ای  
دیگه بعد یکسال بچه رو به شیرخشک عادت نده..اینهمه سلاک و حریره بادام..فرنی...یه عالمه غذا برای بچه با ...

شیر گاو میدمش دوستم داره ولی شیر خشک غنی شدس اون غذاهاییم که گفتی همشو میدمش خوراکش خوبه خوب میخوره ولی وزن نمیگیره

شیر گاو میدمش دوستم داره ولی شیر خشک غنی شدس اون غذاهاییم که گفتی همشو میدمش خوراکش خوبه خوب میخوره ...

بازم غذاهاشو تقویت کن به فرنی نشاسته هم بزن ..هم مثل ژله میشه بچه خوشش میاد هم مقوی تره..شیرخشکم تو غذاش بریز.... با کره تخم مرغ درست کن...

گوشت هم حتما بده واسه رشد بچه خیلی خوبه...  ژله درست کن..میتونی با اب مرغ یا اب قلم غذاهاشو بپزی....غذاهای اماده کودک هم هست بیرون اکثرا چاق کننده هستن از اونا بگیر.. کلا غذاشو به حالت تفریح دربیار شکل و رنگ و مزه های مختلف بده...

واسه عادت دادنش به شیر خشک از شیشه دیگه دیر شده..(البته به نظر من..شما مادرش هستی و هرکاری که خودتون صلاح میدونید انجام بدید من فقط نظرمو گفتم)

2738
بازم غذاهاشو تقویت کن به فرنی نشاسته هم بزن ..هم مثل ژله میشه بچه خوشش میاد هم مقوی تره..شیرخشکم تو ...

غذایی که چرب باشه یا کره توش باشه لب نمیزنه از سیب زمینی متنفره برنجیم زیاد نمیخوره همه اینی که وزن نمیگیره فک کنم برا اینه تخم مرغم نسمرو اونم چرب نباشه

غذایی که چرب باشه یا کره توش باشه لب نمیزنه از سیب زمینی متنفره برنجیم زیاد نمیخوره همه اینی که وزن ...

هزار جور غذا هست که تو اینترنت با یک سرچ میتونی پیدا کنی..لیست کن و هر روز یک مدل درست کن براش ببین کدومو بهتر میخوره..از خرما هم میتونی تو غذاش استفاده کنی...

بچه دوست من تخم مرغ نمیخورد براش کوکو میکرد میخورد!

ژله درست کن..روغن و کره رو تو سوپ یا پوره هیج و سیب زمینی که مشخص نباشه مزش... یا پودینگ بریز نفهمه میخوره انشالله

بچه منم لاغره ..ولی هنوز سه ماهشه 4نوع شیر خشک متفاوت همراه شیر خودم بهش میدم..که شاید یکیش وزنشو بالا ببره..

هزار جور غذا هست که تو اینترنت با یک سرچ میتونی پیدا کنی..لیست کن و هر روز یک مدل درست کن براش ببین ...

مگم که کلا از غذا هایی که تخم مرغ داره خوشش نمیاد شاید باورت نشه تو سوپش سیب زمینی بریزم لب نمیزنه 

هزار جور غذا هست که تو اینترنت با یک سرچ میتونی پیدا کنی..لیست کن و هر روز یک مدل درست کن براش ببین ...

ببلاک خیلی خوب وزنو بالا میبره کامل ترینه اگه بخوره دختر من نمیخورد امتحان کن تو هفته ۲۵۰ تا میاد روش

مگم که کلا از غذا هایی که تخم مرغ داره خوشش نمیاد شاید باورت نشه تو سوپش سیب زمینی بریزم لب نمیزنه&n ...

پوره چی؟ مثلا هویج و یکم سیب زمینی و تخم مرغ ابپز رو پوره کن.... بعد اگر شیرین دوست داره شیرین کن یا ترش دوست داره ابلیمو بزن یا حتی سس با ماست و اینا درست کن..در واقع گول بزنی نفهمه چی هست توش..اونوقت چی؟؟

تخم مرغم تو کیک بزن شکلات بریز روش معمولا بچه ها دوست دارن

ببلاک خیلی خوب وزنو بالا میبره کامل ترینه اگه بخوره دختر من نمیخورد امتحان کن تو هفته ۲۵۰ تا میاد رو ...

جدا؟ پیش دکتر بردم اینبار گفت اس ام ای بده

اونم میگیرم امتحان میکنم حتما

2706