2737
2734

سلام دوستان گلم 

محتاجم به دعای خیرتون 

یه توده تو پام بود که دکترا گفتن چیزی نیست ولی گفتن دربیاری بهتره 

خلاصه دکتر جراح عمومی عملم کرد و می گه شکل توده خیلی بد بود و مشکوک است به سرطان غدد لنفاوی 

یه سری تست ها ، آزمایش ها و پاتولوژی خاص برام نوشته

خیلی حالم خرابه

تازه دنبال بارداری دوم‌بودم که اینجوری شد

یه دختر ناز هم دارم

خیلی استرس دارم 

خدایا کمکم کن 

برای سلامتی و آرامش روح و روانم محتاج دعای خیرتونم‌

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2740

توده کجات بوددردداشتی؟نگران نباش حسم میگه هیچی نیس

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...

عزیزم ایشالله چند روز دیگه بیای و بگی که خطر جدی نیست و یه مشکل جرئیه❤❤❤توکلت به خدا باشه،برات دعا میکنم  ❤❤❤

اگه یه نگاهی به گذشته بندازی، متوجه میشی که خدا هر شرایطی که تو رو توش قرار داره، هم باعث تغییر تو شده، و همچنین باعث بزرگ شدنت، قوی ترت کرده، درسی رو بهت یاد داده، یا شایدم باعث شده آدم بهتری بشی. هر کاری که میکنه، یه حکمتی توشه.این کاربری برای دوتا خواهره 
2706